Vyděšené ženě v letadle pomohl naprosto cizí muž

Létání je pro hodně lidí děsivým zážitkem. Nasednout do letadla, které letí rychlostí 800 km za hodinu ve výšce 3 km nad zemí je rozhodně děsivé. Nemůžeme se potom divit, že někteří lidé si musí vzít léky na uklidnění nebo jsou během celého letu neuvěřitelně nervózní. Tento pocit potkal i 96letou ženu, která si s emocemi nevěděla rady. Naštěstí měla hned vedle sebe velmi milého muže.

Krásný okamžik při letu ze San Diega do Nashvillu

Megan Ashley byla svědkyní nádherného okamžiku v letadle. Mladého muže vyfotila a příběh sdílela na sociálních sítích. „Při mém dnešním letu ze San Diega do Nashvillu seděla v řadě vedle mě 96letá žena, která neletěla 15 let,“ napsala Ashley do příspěvku. „Na narozeniny chtěla letět do Kansas City za svou rodinou, ale bála se létání.“

shareably.net

15 let je velmi dlouhá doba na to, aby se někdo ve Spojených státech obešel bez létání letadlem. Není proto žádným překvapením, že byla velmi nervózní. Kvůli narozeninám v rodině se rozhodla, že i ve svém věku překoná strach a nasedne do letadla. Měla velké štěstí, protože hned vedle ní seděl mladý muž, který se rozhodl pomoci vyděšené spolucestující.

Čtěte také: Keanu Reeves je ta nejlaskavější hvězda Hollywoodu!

shareably.net

Mladý muž se zachoval jako pravý gentleman

„Požádala tohoto muže o ruku během vzletu a pak ho znovu objala, když přišly turbulence. Ten pán, řekla bych, ji s radostí vzal za ruku, nechal ji, aby se ho držela, uklidnil ji tím, že s ní mluvil a vysvětloval všechno, co se dělo. A přitom byl pro ni cizí.“ Muž se se ženou nikdy předtím nesetkal. To mu nebránilo, aby této staré ženě pomohl.

shareably.net

„Věděl přesně, co má dělat celý let, aby pomohl. Pomohl jí vstát, aby šla na toaletu, a pozoroval ji, jak opatrně prochází uličkou. Celý let jsem se usmívala, když ji utěšoval. Tento muž byl její letecký anděl,“ napsala Ashley k příspěvku. Tento dobrosrdečný muž udělal mnohem více, než si možná sám uvědomuje. Díky němu se žena přestala na chvíli bát a měla podporu, kterou potřebovala.

Zdroj: shareably.net