Vzpomínka na legendu: Unikátní pohled do soukromí Ivety Bartošové po dekádě od její smrti!

29. 4. 2014 je den který přinesl nečekanou tragédii pro českou hudební scénu. Zemřela zpěvačka Iveta Bartošová ve věku 48 let. Deset let po její smrti se však objevují nové záběry ze soukromí hvězdy, které poodhalují její život mimo pódium.

View this post on Instagram

A post shared by Iveta Bartošová Oficiální (@iveta_bartosova_official_)

Zpěvaččin život

Čtěte také: Ornella Koktová již další dítě mít nebude! Dobrovolně podstoupila sterilizaci!

Iveta Bartošová se narodila 8. dubna 1966 v Československu. Již od dětství se projevoval její talent k hudbě, a tak se věnovala studiu na hudební škole. Své první hudební úspěchy zažila v 80. letech, kdy se stala jednou z nejpopulárnějších zpěvaček v tehdejším Československu. Její hity jako „Knoflíky lásky“ a „Tři oříšky pro popelku“ si získaly srdce mnoha posluchačů.

Tragický konec

Dubna 2014 došlo k tragické události, která změnila život rodiny Bartošových navždy. Iveta se rozhodla ukončit svůj život skokem pod vlak nedaleko svého domova v pražské Uhříněvsi. Příčiny tohoto rozhodnutí dodnes zůstávají nejasné. Iveta bojovala s osobními démony, včetně závislosti na alkoholu a antidepresivech, což pravděpodobně hrálo roli v jejím rozhodnutí.

Nový dokument a seriál

Nova uvádí nový dokumentární třídílný cyklus „Málo mě znáš“. Díly nabízejí divákům příležitost nahlédnout do Ivetina soukromí a lépe porozumět jejímu životu a kariéře. Dokument přináší osobní vzpomínky Ivety Bartošové a jejího syna Artura Štaidla, stejně jako nezveřejněné záběry z jejího života. Diváci se tak mohou přiblížit zpěvaččině rodině a rodnému domu ve Frenštátě pod Radhoštěm. 

Seriál „Iveta“ ztvárňuje život a kariéru Ivety Bartošové. V hlavních rolích se objevují talentovaná herci, jako Anna Fialová, která ztvárňuje Ivetu Bartošovou, Vojtěch Vodochodský jako Petr Sepéši a Ondřej Brzobohatý jako Ladislav Štaidl. Tato minisérie mapuje dvě dekády života jedné z nejslavnějších českých popových ikon a nabízí divákům pohled do jejího osobního i profesionálního života.

Facebook

Vzpomínky na Ivetu Bartošovou

Po smrti Ivety se ozvalo mnoho kolegů a přátel, kteří se rozpovídali o svých vzpomínkách na tuto výjimečnou umělkyni. Bára Basiková si vzpomíná na Ivetin složitý start so života, kdy se narodila jako nečekané dvojče. Iveta se musela vyrovnávat s těžkými emocionálními výzvami od samého počátku. Její dvojče Ivana byla pravým opakem- odolná a plná energie. Iveta se však potýkala s nedostatkem energie a bojovala se svými démony.