Za nakopnutí toulavého psa přišla vzápětí krutá pomsta

Někteří lidé si neuvědomují, že i zvířata jsou živé bytosti. Kočky a psy považují jen za bezduché věci, na kterých si mohou vybít svou zlost a libovolně jim ubližovat. Naštěstí někdy zafunguje i karma, která takovým lidem jejich chování vzápětí vrátí. To se stalo i muži z tohoto příběhu, který si své chování ke zvířatům příště nejspíš dobře rozmyslí.

Psa bezdůvodně napadl

Muž zaparkoval na klidném parkovišti. Vystoupil z auta, když si všiml, že blízko něj stojí toulavý pes. Pes nebyl nijak agresivní, jen muže zvědavě pozoroval a snad měl i naději, že se mu dostane něčeho k jídlu. Muž si ale usmyslel, že psa potrestá. Rozeběhl se a prudce psa nakopl, až hlasitě zakňučel a odletěl několik metrů dál.

https://www.pexels.com/

Ani v tuto chvíli pes nebyl agresivní, jen se podíval na útočníka, s námahou ses postavil a odběhl v bolestech pryč. Řidič mu nevěnoval pozornost a začal vyndávat své věci z auta. Pak odešel do práce. To, co se stalo pak, zachytil náhodný kolemjdoucí. Sotva několik minut po události přiběhla k pachatelovu autu celá smečka toulavých psů.

Čtěte také: Toto se Čechům líbit nebude. Muž ukazuje ceny pohonných hmot v oblíbeném Chorvatsku

Psi mu rozkousli auto

Vypadalo to, jako by se poraněnému psovi povedlo svým druhům sdělit, co se mu právě stalo, a kumpáni si to s mužem přišli vyřídit. Když pachatele na místě nenašli, pomstili se alespoň na jeho autu. Zvířata se vrhla na oplechovaný vůz, začala ho kousat na všech dostupných místech a vypadalo to, že se snaží napáchat co největší škody.

www.facebook.com

Náhodný svědek celou situaci zdokumentoval na fotografiích. Na návrat majitele auta přitom nečekal a odjel, ale ze zveřejněných fotografií se dá předpokládat, že útočník byl po návratu velmi šokovaný. Někteří lidé věří na karmu. Pokud skutečně existuje, útočník se v příštím životě dost pravděpodobně stane toulavým psem, kterého bezdůvodně nakopne další agresivní muž. Možná se ale z celé události poučil a nebude si svůj vztek vybíjet na nevinných tvorech.