Zázrak v podobě paterčat, rodiče nadšeně sdílejí první fotky!

Manželé z Mississippi jsou úplně stejní jako jiní rodiče, proto pyšně sdílejí fotky svých dětí na sociálních sítích. Jen snad, kdyby Hyalee a Shawn Ladnerovi neměli na fotkách rovnou pět nedávno narozených miminek. Tito manželé z města Purvis ve státě Mississippi se stali totiž rodiče rovnou paterčat. A že je to hukot, to je znát od začátku. V tento okamžik jsou všichni rádi, že mohou být konečně pospolu a netrápí je žádné zdravotní obtíže.

goodmorningamerica.com

Poprvé všechna miminka spolu

Adalyn Elizabeth, Everleigh Rose, Malley Kate, Magnolie Mae a Jake Easton se narodili v únoru letošního roku, ale vzhledem k jejich zdravotním obtížím a nízké porodní váze musela miminka do inkubátoru. Nyní o několik týdnů později mohou stateční rodiče držet svá dítka v náručí, konečně jsou všichni spolu. Je tomu tak poprvé od narození těchto paterčat, na což je Shawn Ladner patřičně hrdý. „První skupinová fotka a zrovna velikonoční!“ dodává mladý otec pětice dětí, které se mohly spolu vyfotit poprvé 9. dubna 2023.

Krásný sváteční okamžik

„Většinou drží rodiče jednoho kojence, my se ženou rovnou pět miminek. Je to tak působivé, jsem z toho velmi dojatý, že můžeme být všichni spolu. A vejdeme se všichni i do záběru!“ raduje se 26letý otec z fotky, která vznikla u příležitosti velikonočních svátků. To byl také důvod, proč byla všechna miminka vyšňořená. „Jsem ráda, že nemáme žádné komplikace a miminka jsou zdravá,“ dodala šťastná maminka Haylee.

Čtěte také: Nevyspalý otec se snaží uspat novorozence, ale udělá jednu vtipnou chybu!

goodmorningamerica.com

Čtyři dívky a jeden chlapec

„Prodělala jsem potrat, poté biochemické těhotenství, proto jsme se rozhodli pro metodu intrauterinní inseminace (IUI) a teď můžeme držet v náručí rovnou pět dětí,“ vypráví Haylee, která je ze čtyř dívek a jednoho chlapce neskutečně nadšená. Porod proběhl ve specializované nemocnici Wiser při University of Mississipi, přičemž paterčata se narodila ve 28. týdnu těhotenství a musela na jednotku intenzivní péče do dětské nemocnice v Jacksonu. Nyní jsou ale zcela v pořádku a daří se jim nadmíru dobře.

Zdroj: goodmorningamerica.com