Zdravé návyky jsou klíčem k úspěchu a můžete s nimi zhubnout desítky kilogramů!

Katarzyna Guzik si již ani nepamatuje, kdy začala hubnout. Faktem zůstává, že to bylo před 93 kilogramy. Ráda by řekla, že to bylo před 100 kilogramy, ale k tomu jí chybí ještě 7 kilo. Jedná se o neuvěřitelnou váhu, která se nepovede shodit jen tak někomu. Naštěstí se tato žena podělila o způsob, jakým byla schopna zhubnout téměř 100 kilogramů.

https://newsy.gotujmy.pl/

Zázračné diety neexistují

Blogerka dostává obrovské množství pochval a zpráv od lidí, kteří by chtěli také zhubnout. Jak na všechny dotazy odpovídá? „Doufám, že ode mě nečekáte rady typu: vzdejte se sladkostí, odložte chleba a jděte do posilovny. Ode mě to neuslyšíte. Je třeba připomenout, že dočasné změny také nepřinesou požadovaný efekt. Jsou to především zavedené zvyky, které jsou klíčem k úspěchu.“ Lidé se jí často ptají na dietu, kterou dodržuje. Ona se ovšem žádné diety nedrží.

Tato žena do svého života začlenila zdravé zvyky, dostatek spánku, zdravé jídlo a další metody, které jsou velmi známé. Hlavní metodou k úspěchu jejího zhubnutí, je jednoduše kalorický deficit. Fakt, že musíte více spálit, než sníte, je velmi známý a jednoduchý. Mnoho lidí nevěří, že to funguje. U někoho to může postupovat pomaleji, ale funguje to zaručeně. Jakmile k tomu přidáte ostatní faktory zdravého životního stylu, budete mít kila dole dřív, než se nadějete.

Čtěte také: Nadměrné pocení může mít i zdravotní příčinu, odhalte ji včas

https://newsy.gotujmy.pl/

Jak se motivovat k hubnutí?

Kasie Guzik má na Instagramu více než 27 tisíc sledujících. Mnoho z nich se jí neustále ptá, jak vydržet až do konce, nevzdávat se a konečně zhubnout všechny přebytečná kila. S otázkou motivace se influencerka sama setkala, protože se snažila také hubnout po velmi dlouhou dobu bez úspěchu.

Nakonec ale přišla na to, co jí pomáhá nejvíce. Podle ní pochází motivace z momentu, kdy vás všichni ostatní odepíšou a již nemáte co ztratit. Věřte sami sobě a začněte postupně měnit svůj život k lepšímu. Uvidíte, že kilogramy půjdou dolů samy a vy se budete cítit mnohem lépe.

https://newsy.gotujmy.pl/

Zdroj: newsy.gotujmy.pl