David Hampl
19 dubna, 2022
, ,

Katarzyna Guzik si již ani nepamatuje, kdy začala hubnout. Faktem zůstává, že to bylo před 93 kilogramy. Ráda by řekla, že to bylo před 100 kilogramy, ale k tomu jí chybí ještě 7 kilo. Jedná se o neuvěřitelnou váhu, která se nepovede shodit jen tak někomu. Naštěstí se tato žena podělila o způsob, jakým byla schopna zhubnout téměř 100 kilogramů.

https://newsy.gotujmy.pl/

Zázračné diety neexistují

Blogerka dostává obrovské množství pochval a zpráv od lidí, kteří by chtěli také zhubnout. Jak na všechny dotazy odpovídá? „Doufám, že ode mě nečekáte rady typu: vzdejte se sladkostí, odložte chleba a jděte do posilovny. Ode mě to neuslyšíte. Je třeba připomenout, že dočasné změny také nepřinesou požadovaný efekt. Jsou to především zavedené zvyky, které jsou klíčem k úspěchu.“ Lidé se jí často ptají na dietu, kterou dodržuje. Ona se ovšem žádné diety nedrží.

Tato žena do svého života začlenila zdravé zvyky, dostatek spánku, zdravé jídlo a další metody, které jsou velmi známé. Hlavní metodou k úspěchu jejího zhubnutí, je jednoduše kalorický deficit. Fakt, že musíte více spálit, než sníte, je velmi známý a jednoduchý. Mnoho lidí nevěří, že to funguje. U někoho to může postupovat pomaleji, ale funguje to zaručeně. Jakmile k tomu přidáte ostatní faktory zdravého životního stylu, budete mít kila dole dřív, než se nadějete.

https://newsy.gotujmy.pl/

Jak se motivovat k hubnutí?

Kasie Guzik má na Instagramu více než 27 tisíc sledujících. Mnoho z nich se jí neustále ptá, jak vydržet až do konce, nevzdávat se a konečně zhubnout všechny přebytečná kila. S otázkou motivace se influencerka sama setkala, protože se snažila také hubnout po velmi dlouhou dobu bez úspěchu.

Nakonec ale přišla na to, co jí pomáhá nejvíce. Podle ní pochází motivace z momentu, kdy vás všichni ostatní odepíšou a již nemáte co ztratit. Věřte sami sobě a začněte postupně měnit svůj život k lepšímu. Uvidíte, že kilogramy půjdou dolů samy a vy se budete cítit mnohem lépe.

https://newsy.gotujmy.pl/

Zdroj: newsy.gotujmy.pl

Sdílejte článek