Zdravotní problémy můžou být způsobeny negativními vlivy ve vašem bytě

Když onemocníme, okamžitě přemýšlíme o tom, kde jsme byli v poslední době, s kým jsme byli v kontaktu a kdo nás mohl nakazit. Pokud jste se nesetkali s nikým s podobnými příznaky a nedokážete si vysvětlit, odkud se tyto nepříjemnosti berou, zejména pokud se objevují převážně v době, kdy jste doma, zamyslete se, zda není možné, že je ve vaší domácnosti něco v nepořádku.

Trvalá suchost pokožky, svědění, kožní onemocnění neznámého původu

Žijeme v době zaměřené na hygienu. Běžná domácnost je vybavená alespoň jedním čističem oken, dezinfekčním prostředkem, leštidlem, pracím práškem, bělidlem, sprchovým gelem, mýdlem a tak dále. I pokožka člověka, který denně používá hydratační pleťový krém, může být suchá a podrážděná. Pokud jste v podobné situaci, možná je na čase přemýšlet o tom, jak můžete neustálé utrpení ukončit. Důvodem toho všeho jsou přípravky, se kterými každý den přicházíte do styku: příjemně pěnící mýdla a sprchové gely rozpouští látky, které váží vodu, a syntetické povrchově aktivní látky v nich jsou zodpovědné za zánět vlasových folikulů.

S různými čisticími prostředky je to podobné: většina čisticích prostředků pro koupelny a toalety poškozuje plíce a nosní sliznice, zatímco osvěžovače vzduchu mají karcinogenní účinek díky formaldehydům, které obsahují.

Čtěte také: 6 příznaků, že máte v těle příliš málo hořčíku

Svědění očí, kašel, kýchání a neustálá rýma

Při pohledu na výše uvedené příznaky si můžete snadno myslet, že to všechno není nic jiného než senná rýma. Za podráždění sliznic nosu a očí mohou být paraziti nebo plísně, které žijí v bytě. Pokud stále kýcháte bezdůvodně a často smrkáte i v čerstvě uklizeném bytě, problém je možná hlouběji.

Plíseň se obvykle skrývá na méně viditelných místech v koupelně, na stěnách nebo kolem oken, navíc není snadné ji vymýtit.

Ztuhlost krku, ranní únava, nevolnost, bolesti hlavy, závratě, neklidný spánek

Výše uvedené příznaky mohou být zaměňovány s příznaky těhotenství, ale může jít i o důsledek přetrvávajícího stresu. Pokud trvají dlouho, je třeba klást větší důraz na hledání příčin. Tyto příznaky mohou být způsobeny také zářením, které pochází ze Země, například takzvanými vodními nádobami, které samy o sobě nejsou škodlivé, ale mohou významně změnit způsob toku přirozené energie a ovlivnit tak fungování těla. Silové linie, které obklopují Zemi ve směru magnetických pólů, které jejich německý fyzik Ernst Hartmann obecně nazývá Hartmannovy linie, mají podobný účinek: kontakt s nimi může dlouhodobě poškodit zdraví.