Zemřel objevitel velmi známého zpěváka z X-Factoru

Tento muž byl pro Simona Cowella velkým oblíbencem, a ačkoliv se nedostal po několika kolech do živého vysílání, hodně zhubnul a snažil se na sobě pracovat, aby se mohl znovu vrátit na podium. Bohužel už se tak nestane, protože mladý zpěvák zemřel.

Freddie věděl, že zemře, manželka byla pořád s ním

Zpěvák se jmenoval Freddie Combs a bylo mu pouze 49 let. Bojoval o své místo na zemi ve druhé sezoně americké soutěže X-Factor. Tento muž ale na porotu zapůsobil již v roce 2012, kdy předvedl svůj skvělý hlas. V porotu kromě již zmíněného Simona Cowella seděla například Britney Spears.

Podle médii Combs věděl už den předtím, že zemře. Jeho manželka Kay tak byla po celou dobu s ním, aby mu mohla dát poslední sbohem. Jak si mnozí mysleli, jeho smrt ale nezpůsobil koronavirus, ale selhání ledvin. Combs se totiž dlouhé roky potýkal s extrémní nadváhou. Hlas měl sice silný, ale vůli už tolik ne.

Čtěte také: Žena má pocit, že v 60 letech její život již skončil. Je to pravda?

Nemohl chodit, na podium musel na vozíku

Jeho nejvyšší váha byla ohromná, vážil 190 kilogramů. Když se ukázal v soutěži X-Factor, už vážil pouze 111 kilogramů, i tak ho ale musela jeho manželka na podium dovézt na invalidním vozíku, protože Freddie nemohl chodit. Muž ale pracoval na své váze a dopracoval se až na váhu 79 kilogramů. Bohužel, i navzdory tomu, jak moc se snažil zhubnout, jeho tělo nakonec boj vzdalo.

Simon Cowell mu po jeho vystoupení řekl, že ačkoliv je jeho hlas úžasný, musí se Freddie nejdříve uzdravit, a poté může absolvovat mentoring. Freddieho to evidentně potěšilo, že je jeho hlas zajímavý, a rozhodl se se svou nadváhou něco udělat. Jeho snaha ale přišla pozdě. Po celém světě ale najdete zpěváky, herce nebo tanečníky, kteří jsou velmi šikovní, ale do světa showbyznysu se nehodí, protože jsou obézní nebo mají nadváhu. Někteří nad výroky porotců jen mávnou rukou, jen ti, kteří opravdu chtějí prorazit, si jejich rady vezmou k srdci.