Zemřel před 11 lety, přesto své milované ženě stále posílá květiny

Tihle dva se hledali, až se doopravdy našli. Jejich láska byla neskutečná, když byli spolu, ale neutichá ani poté, co muž zemřel. Je tomu již dlouhých jedenáct let, když odešel na onen svět, přesto od něj jeho milovaná žena stále dostává květiny. Vždy u příležitosti jejích narozenin nebo ke dni svatého Valentýna se objeví pugét a vzkaz. Existuje krásnější gesto? Tuhle lásku dvou lidí ani smrt nerozdělila.

https://shareably.net/

Romantická gesta

Když žena dostane od muže květinu. Existuje něco krásnějšího? Tento malý akt má často dalekosáhlý přesah a je romantickým odrazem lásky, která mezi dvěma lidmi panuje. Obdarování květinou patří do romantických gest stejně jako večeře při svíčkách nebo dárek v podobě bonboniéry nebo malého plyšového zvířátka. Je snad pugét čerstvě řezaných květin kýč? Nikoli, jedná se o upřímný projev vroucí lásky.

Láska navždy

Někdo lásku nemůže pochopit, protože něco tak upřímného a vřelého nikdy nezažil. To ale rozhodně není případ Tracey Cox, která byla s Richem šťastně vdaná dlouhých šestadvacet let. Pojilo je hluboké a upřímné přátelství, ale také milenecká vášeň a oddanost.

Jeden o druhého z lásky pečovali a Rich nikdy nezapomněl obdarovat svou ženu kyticí. Někdy zcela bezdůvodně, jen svou milovanou manželku chtěl potěšit, což se mu opravdu dařilo. Jenže Rich ve svých třiapadesáti letech podlehl rakovině.

„Miluji tě!“

Jedenáct let jej už nemůže Tracey vídat po svém boku, přesto je zřejmé, že ji stále miluje. Do jejich domu v Georgetownu v Kentucky totiž služba doručí kytici. Vždy na Traceyiny narozeniny a u příležitosti svátku zamilovaných se může těšit z květin a vzkazu od Riche, byť není psán vlastnoručně. První kytice přišla následující rok po jeho úmrtí a chodí pravidelně dál. „Nevím, jak to táta zařídil, ale vím, že tomu tak bude navždy,“ potvrzuje Bethany, jedna z dcer, že záměr byl otcem dlouho plánován.

Zdroj: shareably.net