Žena adoptovala chlapce, kterého nikdo nechtěl! Jak vypadá dnes?

Většina lidí, kteří se rozhodnou pro adopci dítěte, mají obrovské množství lásky na rozdávání. Většina z nich si ale také hledá zdravé a prakticky bezproblémové dítě, které by přivítali do své rodiny. Tento příběh je ale úplně jiný. Priscilla Morseová žije v americkém Tennessee. A jednoho dne se s manželem rozhodli adoptovat velmi speciální dítě.

https://lurer.ru/

Malý chlapec s velkému problémy

Priscilla jednoho dne na Facebooku uviděla fotku, která se nacházela na stránkách adopčního centra. Byl na ní velmi malý a vyhublý chlapeček. Tohoto chlapce si nikdo nechtěl vzít domů, protože se narodil s mnoha problémy. V té době bylo Ryanovi sedm let, ale na svůj věk rozhodně nevypadal. Byl velmi drobný a neuvěřitelně hubený.

Žena okamžitě pocítila touhu tomuto chlapci pomoci. Chlapec byl v jiné zemi, ale ani tato překážka Priscillu neodradila. Společně s manželem již měli dva vlastní chlapce a adoptovanou dceru. Cítili, že mohou poskytnout mnohem více lásky a toto vyhublé dítě ji jednoznačně potřebovalo. Z tohoto důvodu se ihned rozhodli, že si ho vezmou do své péče.

Čtěte také: Od letoška má každý Čech nárok na jednorázový příspěvek 200 tisíc! Bohužel většina o tom neví! Podívejte se, jak ho můžete získat!

https://lurer.ru/

Manželé mu zachránili život

Priscilla s manželem kontaktovali centrum a o pár dní později vyrazili na setkání s chlapcem. Ryan byl velmi vyhublý, nemluvil a jeho svaly byly ochablé. I přesto se rozhodli, že si ho vezmou s sebou do Spojených států a přivítají ho své velké rodiny. Ve státech začali Ryana pravidelně krmit pomocí speciální výživy. O dva týdny později se přidal ke svým novým sourozencům doma.

O rok později začal konečně přibírat a stalo se z něj úplně nové dítě. Mluvit se stále učí, ale jeho výsledky a vývoj jsou velmi dobré. Ryan je velmi pozitivní dítě, které rozdává úsměvy na všechny strany, a jeho noví rodiče jsou velmi šťastní, že ho mají doma. „Je to ten nejšťastnější chlap, jakého jsem kdy viděla,“ řekla o nejmladším synovi Priscilla.

https://lurer.ru/

Zdroj: lurer.ru