Žena chtěla podržet dítě v obchodě a téměř o dceru přišla!

Říká se, že nikdy nesmíte nikomu věřit. A bohužel je to pravda. Sice bychom si přáli, aby byli všichni lidé dobří a hodní, ale na světě to tak nefunguje. Přesvědčila se o tom také jedna matka, která požádala cizí ženu o drobnou laskavost. Bohužel se jí to nevyplatilo a téměř přišla o svou milovanou dceru. Co přesně se stalo při obyčejném nákupu potravin?

Nikdy nevěřte cizím lidem

Žena potkala v obchodě cizí ženu a na první pohled se jí zdála velmi milá. Měla u sebe psa a začala si podívat s Rachel, která šla nakoupit se svou dcerkou. Obě stály na parkovišti a povídaly si. „Chceš vyměnit mého psa za své dítě?“ zeptala se Rachel žena. Ta to považovala jen za vtip. Potom se jí žena zeptala, jestli nechce dceru na chvilku podržet, aby si mohla nandat nákup do auta.

Rachel souhlasila, protože se jí žena zdála neškodná. Bohužel to tak nebylo. Žena s dítětem v náručí najednou říká: „Jen abys věděla, mám předchozí zatčení za pokus o únos.“ V tu chvíli Rachel věděla, že něco není v pořádku. V tu chvíli už bylo téměř pozdě. Jak se ukázalo, tato žena byla sice milá, ale se záznamem v trestním rejstříku.

Čtěte také: Lidl přestane prodávat velmi oblíbenou značku sladkostí!

shutterstock.com

Žena s dívkou utekla

Neznámá žena začala odcházet s holčičkou v náručí. Rachel se za nimi rozběhla a prosila ji, aby jí dceru vrátila. Ta to nakonec udělala, i když nějakou dobu váhala. Rachel se rozhodla okamžitě zavolat policii, protože jí tato žena téměř unesla její malou dcerku. To, co jí řekla policie, jí naprosto vyrazilo dech. Prý se totiž o pokus o únos vůbec nejednalo.

Policie ženu znala z dřívějška, ale v tomto případě nemohli nic udělat. Rachel souhlasila, aby jí žena dítě podržela. Kvůli tomu se prý nejednalo o pokus o únos. „Takže jsem proto, že schvaluji, aby držela moji dceru na pár minut, jí to dává svolení s ní odejít?“ řekla Rachel. Od této chvíle žena zaručeně nebude nikomu věřit a vy byste také neměli. Obzvlášť, když jde o vaše dítě.

Zdroj: sv.stories.newsner.com