Žena nemohla otěhotnět 8 let, ale potom se stal zázrak!

Beata Bienias a její manžel Powell se celých 8 let snažili o těhotenství. Bohužel se jim to nedařilo. Lékaři jim řekli, že má žena syndrom polycystických vaječníků a navíc nadváhu. Doporučili jí, aby zhubla. Bohužel ani zhubnutí 30 kilogramů jí nepomohlo. Nakonec se rozhodli pro umělé oplodnění (IVF), které vypadalo jako jejich jediná šance na vlastní rodinu.

IVF byla poslední možnost

Lékaři pár varovali, aby během procesu neměli sex. Pár to ovšem v den Beatiných narozenin porušil. Potom jí lékaři implantovali embryo. Brzy poté Beata zjistila, že je těhotná. Umělé oplodnění se podařilo a ona konečně čekala své vysněné dítě. Velké vzrušení přerušilo obrovské překvapení, které pro ně lékaři měli o pár týdnů později.

Při běžném ultrazvukovém vyšetření totiž zjistili, že čeká trojčata! Ani jeden z nich netušil, co říct. Toto zjištění jim navždy změnilo život. Vždy chtěli mít rodinu, takže měli obrovskou radost. Zároveň měli velký strach, protože těhotenství s trojčaty představuje riziko a navíc tři děti najednou je obrovská zodpovědnost a finančně náročná záležitost.

Čtěte také: Matka opilého řidiče dostala u soudu velkou lekci!

Nečekaná zpráva

„Byli jsme oba v šoku a nevěřícně jsme koukali na monitor, jen jsme se divili, kdo tam dal ty tři děti,“ řekla Beata. Tato zpráva byla pro pár obrovským překvapením. Další je ale čekalo hned za rohem. Ukázalo se totiž, že jen jedno z dětí bylo počaté pomocí umělého oplodnění. Další dvě děti pár počal přirozeným způsobem, když porušil zákaz lékařů.

Těhotenství probíhalo v pořádku a ve 34. týdnu těhotenství se narodila trojčata. Amélie, Matylda a Borys mají milující rodiče i prarodiče, kteří se na jejich příchod velmi těšili. „Je to možná těžké, ale stoprocentně to za to stojí. Jsem po noci unavená, ale když se podívám na ty malé tvářičky, srdce mi taje,“ říká vyčerpaná a velmi šťastná maminka trojčat.

Zdroj: pl.newsner.com