Žena odcizila květiny z hrobu, začaly se dít podivné věci

Odnášet věci ze hřbitovů se zkrátka nevyplácí. Natož z něj něco ukrást. Potíže na sebe pak nenechají dlouho čekat. Žena z tohoto příběhu takovým historkám nevěřila, dokud se i jí nepřihodilo něco zvláštního. Její otec zemřel už před lety a ona pravidelně navštěvovala jeho hrob, aby ho udržovala v perfektním stavu.

Květiny v noci přesadila

Jednoho dne opět přišla na hřbitov a uviděla náhrobek, kolem kterého rostla spousta nádherných květin. Okouzlily ji natolik, že se rozhodla jich pár z hlíny vyjmout a přesadit je na hrob svého otce. V noci se vrátila na hřbitov, aby pár květin i s kořeny vyrýpla a přesadila. Té noci se jí poprvé zdály podivné sny.

Ve snu se jí zjevil zcela neznámý starší muž. Hrozil jí prstem a vypadal rozzlobeně. Vzbudila se s hrůzou a studeným potem na tváři. Tentýž sen se opakoval noc co noc a žena se pokaždé probudila s hrůzou. Už ani nevěděla, kdy si naposledy pořádně odpočinula. Muže postupem času začala vídat i v bdělém stavu. Přesto nedokázala rozluštit, co jí starý rozzlobený muž chtěl sdělit.

Čtěte také: Ukrajinec souzený za vraždu Roma v Brně byl osvobozen! Šlo o nutnou obranu. Jaký na to máte názor vy?

Muž jí vzal milovaného syna

Když se jedné noci probudila, šla se napít. Na dvorku před domem opět zahlédla tajemného muže, jak k ní promlouval. Další den se dozvěděla, že jejího syna odvezli do nemocnice. Byl ve vážném stavu. Tentokrát už se jí nezdálo jen o starém muži, ale i o synovi, kterého muž táhl za paži pryč od ní. Té noci poprvé rozuměla jeho slovům – řekl jí, že jí vezme všechno, co je jí drahé, protože i ona si přivlastnila něco, co jí nepatřilo.

Nerozuměla jeho poselství. Dva týdny po této události její syn v nemocnici zemřel. Zdrcená žena ho nechala pohřbít vedle svého otce. Když odcházela ze hřbitova, všimla si jedné podivné věci. Na jednom z náhrobků uviděla fotografii stejného muže, který ji pronásledoval ve snech. Byl to ten hrob, ze kterého tehdy vzala ty krásné květiny. Tehdy pochopila, co jí muž chtěl říct. Ještě té noci květiny přesadila zpět, ale život jejího syna už jí nic nevrátí.