Žena se musela rozhodnout, jestli obětuje jedno dítě pro zdravý dalších dvou!

Těhotenství je velmi krásné a velmi náročné zároveň. A těhotenství s trojčaty může být obrovský stres. Když jde vše v pořádku, je to jedna velká radost. Bohužel se někdy mohou vyskytnout komplikace, se kterými nikdo nepočítá. Jak byste se rozhodli v situaci Chloe Dunstan, která chtěla mít s manželem vždy velkou a spokojenou rodinu?

https://lurer.ru/

Trojčata na cestě

Chloe a její manžel již měli tři zdravé chlapce, když žena otěhotněla znovu. Na začátku těhotenství bylo vše v naprostém pořádku. Díky tomu, že se jednalo o čtvrté těhotenství, neočekávala žádné komplikace ani překvapení. Jedno velké překvapení ale přišlo velmi brzy. Lékaři řekli manželům, že čekají rovnou trojčata!

https://lurer.ru/

Rodina byla nadšená a začali s pomocí tří chlapců rozšiřovat dům. Museli se připravit na to, že najednou budou mít šest dětí. Navíc mezi trojčaty byla také holčička, kterou si pár velmi přál. Konečně budou mít v domě malou dívku, po které velmi dlouho toužili. Bohužel dostali od lékařů zprávy, které pro ně neznamenaly nic dobrého.

Čtěte také: Kůň měl jít na porážku, ale naštěstí potkal včas svého zachránce!

https://lurer.ru/

Nečekané zprávy rodinu zaskočily

Ve 28. týdnu těhotenství se na běžném ultrazvuku dočkali velmi náročných zpráv. Lékaři jim řekli, že se budou muset rozhodnout. Existuje 100% šance na záchranu obou chlapců. Holčička se ale vyvíjela a rostla velmi pomalu. Byla velká šance, že se narodí mrtvá nebo hodně podvyživená. Navíc by během těhotenství odebírala živiny chlapcům, i když je malá šance na její přežití.

https://lurer.ru/

Chloe se ale rozhodla, že si nechá všechny děti. Nakonec se holčička narodila nejmenší a všechny děti musely nějakou dobu zůstat v nemocnici. Postupně ale rostli, sílili a během pár týdnů se dostali chlapci i dívka domů. Pro Chloe a jejího manžela bylo jasné, že si nechají všechny tři děti. A nyní jsou velmi pyšní rodiče mnoha krásných a zdravých dětí. Jak byste se v této situaci rozhodli vy? Nechali byste si všechna trojčata a rozšířili svou rodinu na šest dětí?

Zdroj: lurer.ru