Žena se pomstila své nejlepší kamarádce za nevěru

Nevěra ve vztahu je vždy špatná. O to víc, když muž podvede ženu krátce poté, co se jim narodilo miminko. To se stalo i ženě z tohoto příběhu, jejíž manžel jí byl nevěrný s její nejlepší kamarádkou, když měli doma pětiměsíční miminko. Žena si ovšem nenechala nevěru líbit a kamarádce i manželovi se pomstila.

Náznaky byly dlouhodobé

Žena měla podezření už dřív, když spolu byli všichni na party. Její kamarádka dvakrát odešla na toaletu, přičemž ji manžel vždycky následoval. Pak oba předstírali, že se nic nestalo. Kamarádka byla ještě natolik drzá, že se ženě pochlubila, že měla na záchodech pohlavní styk se svým novým milencem. Když ale žena chtěla, aby jí ukázala, kdo to je, kamarádka odvětila, že je ženatý a nechce být odhalený.

Ženino podezření se po čase potvrdilo a ona byla rozhodnutá jít za kamarádkou domů. Jenže v té době měla dítě, které kojila, a bála se, aby neuváženým činem zbytečně nerozbila rodinu. Všichni, kdo o nevěře věděli, se divili, proč nic neudělá, ale ona měla svůj plán. Místo konfrontace svedla svého kolegu v práci, kterého následně na večeři seznámila se svou kamarádkou.

Svedla je dohromady

Neustále kamarádce opakovala, že tento muž je ten pravý do života a že ženatý muž ji nikdy nezaopatří. Bylo jen otázkou času, kdy se kamarádka s jejím mužem rozejde a začne si s kolegou, se kterým se seznámila. Netrvalo dlouho a ti dva měli svatbu. Samozřejmě nezapomněli pozvat i tuto ženu, která měla plán.

Den před svatbou žena vyhodila svého manžela s kufry a požádala o rozvod. Na svatbu přišla a přinesla kamarádce opravdu netradiční dar. Zpočátku si kamarádka myslela, že jde jen o obálku s penězi, uvnitř ale bylo něco jiného – fotografie, na kterých vedle sebe žena s ženichem spali nazí. Žena pak kamarádku požádala o to, aby obálku otevřela hned po jejím odchodu ze slavnostní hostiny, protože pro ni má velké překvapení.

Zdroj: newsitamea.gr