Žena si nechala píchnout botox do rtů a nedopadla vůbec dobře!

Rachel je 29letá žena, která se snaží vyprávět svůj příběh a poradit dalším ženám, aby neudělaly stejnou chybu jako ona. Injekce do rtu jsou pro mnoho žen možností, jak si mohou zvětšit rty a odstranit nedokonalosti. Důležité je, aby tento zákrok provedl odborník, což ve Spojených státech není nutností, protože se nejedná o léčbu. Následky neodborné aplikace botoxu mohou být strašné.

https://sosialnytt.com/

Botox vždy jedině na klinice!

Rachel byla na „botoxové párty“, které jsou ve Spojených státech velmi populární. Původně to vůbec podstoupit nechtěla, ale přemluvila ji žena, která akci organizovala. Rachel si myslela, že zákrok provádí zdravotní sestra, ale organizátorka žádné zdravotní vzdělání nebo osvědčení neměla. To se ale Rachel dozvěděla až mnohem později.

Mladá žena měla na horním rtu malou bulku, a proto se nechala přemluvit do botoxové výplně. Výplně se vstřikují pod kůži, aby vyplnily nebo narovnaly danou oblast pokožky. Vzhledem k tomu, že se oficiálně nejedná o lék, může ho aplikovat jakákoli osoba. Rachel nyní zahájila kampaň, kde se snaží docílit toho, že budou podobné zákroky provádět jen odborníci a bude to ukotvené zákonem.

https://sosialnytt.com/

Mladá žena si myslela, že umře

Každý člověk snáší estetické zákroky jinak. Zkušenost Rachel je nesnesitelná. Když se vrátila z párty, šla si lehnout po postele. O pár hodin později se vzbudila v šílených bolestech. Ret jí prudce otekl. „Otekly mi rty, nikdy jsem nic podobného neviděla a ten tlak byl nesnesitelný,“ řekla Rachel pro britský magazín The Mirror.

Žena nyní velmi lituje toho, že si před zákrokem neudělala průzkum. Vůbec nevěděla, co se po botoxové injekci může stát. Kdyby šla na zákrok k lékaři, mohli by ji léčit a věděli by, co s ní dělat. V tomto případě netušili, jakou látku si nechala píchnout do rtu a nedokázali s její reakcí správně pracovat. Vždy si pamatujte, že před podobným zákrokem musíte znát odbornost osoby, která ho bude provádět. Při operaci také chcete, aby ji provádět zkušený lékař. U botoxu je to stejné.

https://sosialnytt.com/

Zdroj: sosialnytt.com