Žena zemřela na rakovinu, ale nezapomněla se rozloučit

Rakovina je velmi zákeřná nemoc. Objevit se může kdykoli a postihnout i jedince, který nikdy předtím neměl velké zdravotní problémy. Náhlá nemoc zaskočí každého pacienta i jeho rodinu. To byl také případ 38leté Nicole z Austrálie. Její poslední slova na sociálních sítích jsou velmi dojemná a plná lásky. Odešla s klidem v duši s manželem a synem po boku. Jaká byla její poslední slova?

Poslední příspěvek na sociálních sítích

„Rakovina není něco, co ukončuje tuto rodinu. Protože opravdu záleží na tom, co jsme společně vybudovali pro každého z nás: sdílený respekt, radost, fascinující a bystrý zázrak a neochvějnou autenticitu,“ napsala Nicole na sociální sítě. „Je to její křehkost, nesrovnatelná všestrannost, ochota podstoupit každé riziko, aby tato skupina skutečně prohlásila, že život v mé nejobávanější, zranitelné, slavné a úžasné bytosti za to stál,“ dodala.

https://www.fakt.pl/

Australanka k tomuto krásnému vzkazu přidala také fotografii z nemocnice, kde ji objímá její manžel a syn. Příspěvek stále sbírá obdiv a hromadí se pod ním komentáře plné lásky, dojetí a podpory. Nicole inspiruje lidi, i když sama již nemůže být se svou rodinou.

V nemoci stál po jejím boku manžel i syn

Na dojemné fotografii je vidět Nicole připojenou na dýchací přístroje. Na jedné straně je její manžel, na druhé straně její syn. Tito dva muži jejího života zde zůstali po jejím odchodu. Život bez manželky a maminky pro ně nyní bude zajisté velmi těžký. Zvyknout si na její nepřítomnost bude téměř nemožné. Celá rodina truchlí a snaží se žít dál, i když je to těžké.

https://www.fakt.pl/

Smrt v rodině je vždy velmi těžká záležitost. Rakovina navíc často přichází nečekaně a útočí velmi rychle. Nicole byla vždy veselá, zdravá a dbala na zdravý životní styl. Jednoho dne se to ale změnilo a rakovina tlustého střeva ji upoutala na nemocničním lůžku, kde nakonec zemřela. Tyto příběhy jsou vždy smutné a každý z nás by měl dělat vše pro to, aby riziko rakoviny i dalších nemocí minimalizoval. Vždy po vás totiž zůstane rodina, která bude hluboce truchlit.

Zdroj: fakt.pl