Ženich donesl dvojče své ženy v náručí až k oltáři!

Můžete si představit, že pohled na ženicha, který nese jinou ženu ve svatebních šatech v náručí k oltáři, by nebyl pro většinu nevěst hezký pohled. Na téhle svatbě to ale bylo úplně jinak. Budoucí manžel totiž nesl k oltáři družičku a dvojče své snoubenky. Její sestra má speciální potřeby, a proto nebyla schopná dojít uličkou k oltáři bez pomoci. A proto se o to postaral sám ženich!

https://parentingisnteasy.co/

Pro obě ženy byla chůze uličkou velmi důležitá

Morgan Watkins a její sestra dvojče jsou hluboce spojeny. Rozhodně nevypadají stejně, protože Morgan je běžná žena, zatímco její sestra je postižená. Nevěsta si ale přála prožít svůj den se svou nejlepší kamarádkou a dvojčetem, bez kterého by ho nešlo. Ženich se proto rozhodl, že udělá něco speciálního pro obě ženy svého nového života.

@morgan.altier3

You all have asked to see more of Macey girl! She’s always been my pride and joy since we were babies. The twin bond is inseparable, if you’re a twin I’m sure you can relate. She is my best friend, my twin & the reason I am who I am today. I am her voice, she is my heart! I love you Macey girl! Forever & Always ❤️ #fyp #twinsisters #love #unique #tiktok #forever

Čtěte také: Nejdražší svatba světa stála 3 miliardy! Jeden z nejbohatších Indů ženil syna!

♬ Smile – Uncle Kracker

Dvojče Morgan si na sebe obléklo svatební šaty a ženich ji donesl v náručí až k oltáři. Video z této akce obletělo celý svět a sklidilo obrovské ohlasy. Vidělo ho přes 4 miliony lidí a neustále se na něj dívají další a další lidé. Není se čemu divit, protože tato chvíle v jejich životě byla velmi důležitá a díky ženichovi bude nezapomenutelná pro všechny zúčastněné.

@morgan.altier3

6 years of dating, 2 years of planning, we are finally Mr & Mrs. Love you forever ❤️ for any women who thinks good men don’t exist, yours will come when you least expect it ❤️❤️ keep on having faith and don’t settle for less than you deserve! #fyp #weddingtiktok #lovestory #tiktok #love #marryme ♬ Cowboys and Angels (Acoustic Version) – Dustin Lynch

Největší okamžik života pro všechny přítomné!

Morganina sestra se pravděpodobně sama nikdy nevdá kvůli svému postižení. Byla proto nadšená, že se mohla ve svatebních šatech zúčastnit svatby své sestry. Stejně jako nevěsta, také ona prožila svou výjimečný okamžik. Dívka vypadala jako na trůnu, když ji ženich nesl uličkou k její sestře. Pro Morgan i její sestru to byl zaručeně nejlepší okamžik jejich života!

@morgan.altier3

My twin sister who has special needs came down at my wedding with my fiancé, now who I call my husband. I wanted her to have her special moment as a bride like her twin sister. I will forever cherish this! Look at how her just looking around at everyone like she’s on her throne 😭😍 this is why I fell in love with him bc he loves her as much as I do. #weddingtiktok #love #twins #marryme #lovestory #youarethereason #tiktok ♬ original sound – Morgan Watkins

Mnoho lidí si neuvědomuje, že si s partnerem bere i jejich rodinu. Musíte na ně myslet stejně jako na vlastní rodinu, milovat je a vycházet s nimi. Tento ženich dokázal, že mu záleží nejen na jeho budoucí manželce, ale také na jejím dvojčeti. To, že něco takového uskutečnil na jejich svatbě, je rozhodně správným krokem do manželství s Morgan.

Zdroj: parentingisnteasy.co