Ženich překvapil celý sál a při prvním tanci vstal z invalidního vozíku!

Ženich s roztroušenou sklerózou měl jediné přání. Chtěl si na své svatbě zatančit první tanec se svou milovanou ženou. Zároveň překvapil celou rodinu a přátele, protože se po celých pěti letech zvedl z vozíku. Barry MacDowell je 49letý otec tří dětí, který požádal o ruku svou 39letou přítelkyni. Emma má přitom také roztroušenou sklerózu, stejně jako Barry.

Fyzioterapie byla klíčem k úspěchu

Na začátku vztahu ještě mohl chodit, ale od roku 2018 je Barry upoutaný na vozík. V roce 2021 požádal Emmu o ruku a okamžitě začali s přípravami na svatbu. Barry se přitom rozhodl, že chce udělat jednu velmi speciální věc. Strávil rok aktivní fyzioterapií, aby si mohl s Emmou zatančit první novomanželský tanec. Obrátil se na organizaci, která se specializuje na neurofyzioterapii, aby se mohl postavit na nohy.

https://www.newsitamea.gr/

„Bylo to úžasné. Řekl jsem jim o prvním svatebním tanci a oni řekli: ‚Ano, pomůžeme vám to udělat,’“ říká nadšeně Barry. Muž byl odhodlaný a vložit do fyzioterapie všechny síly. Trénoval na bradlech i pásu s nulovou gravitací. Pokrok byl pomalý, ale rozhodně dělal pokroky. Svatba byla odložena kvůli smrti Emmina otce, takže měl Barry trochu více času na trénování.

Čtěte také: Muž přišel o svůj dům, protože byl ručitelem půjčky svého syna

Pro svou milovanou ženu by udělal cokoli

Na začátku zkoušeli lékaři vertikální ortézy, ale Barrymu působily strašné bolesti. Místo toho ho při tanci podpořili Dave a Jude z Move4ward. Oblékli se do černého, aby nebyli příliš vidět. Jakmile začala hrát píseň „Thinking Out Loud“ od Eda Sheerana, Barry vstal a šokoval všechny svatební hosty. Nikdo netušil, že bude ještě někdy schopný tohle udělat.

https://www.newsitamea.gr/

Při tanci vydržet stát celou 1 minutu a 30 vteřin. To byla nejdelší doba, po kterou dokázal zůstat ve vzpřímené poloze. Za posledních několik let nedokázal stát po takto dlouhou dobu. Absolvoval celý rok bolestivé a nepříjemné fyzioterapie, aby dokázal tančit se svou novomanželkou na její oblíbenou píseň v den, který pro ně byl velmi důležitý. To dokazuje, že láska dokáže všechno.

Zdroj: newsitamea.gr