David Hampl
23 května, 2021

Když zjistíte, že vás partner podvádí, pro nikoho to není snadné ani přiznat, ani to skousnout. Tento muž ale počkat s pomstou až do své svatby, na které přehrál záznam z vlastní ložnice. Nevěra může bolet, ale pokud se pomsta podaří, máte pocit zadostiučinění a uleví se vám. To se právě stalo i nastávajícímu ženichovi.

Všechno si naplánoval a vyšlo mu to dokonale

Zrada a nevěra ve vztahu bolí nejvíce. Proto se muž rozhodl, že s odplatou počká právě do svatby, kde budou přítomni nejen rodině obou partnerů, ale také další příbuzní a přátelé. Muž pochází z čínské provincie Fujian a jeho nápad ukázat na vlastní svatbě, co je snoubenka zač, se ukázal jako velmi dobrý – pro jeho radost.

Oba partneři spolu byli již dva roky a rozhodli se svůj vztah zpečetit svatbou. Svatební den byl vybrán, ale ukázalo se, že ženich své nevěstě nevěří tolik, jak by chtěl. Jednoho dne nainstalovat do svého bytu kamery, které natočily záznam. Když se na něj muž podíval, zlomilo mu to srdce.

Místo filmu o dětství partnerů byli svatebčané v šoku z toho, co viděli

Pomstu vymyslel do posledního detailu a rozhodl se počkat do samotného dne D. Když se ženich a nevěsta procházeli uličkou, moderátor svatby uvedl, že se hosté mohou těšit na film o dětství ženicha i nevěsty. Jaké bylo překvapení, když se místo malých dětí na scéně objevila nevěsta v choulostivé situaci s cizím mužem.

Nakonec se ukázalo, že muže zná velká většina hostů. Byl to manžel snoubenčiny sestry, která tou dobou byla v šestém měsíci těhotenství. Hosté byli v šoku z toho, co se před nimi odehrálo, nikdo nevěřil vlastním očím. Svatba se samozřejmě nekonala, navíc se do sebe ženich s nevěstou pustili. Svatebčané se snažili oba od sebe oddělit, ženich byl ale nakonec spokojený. Pomsta se mu povedla a snoubenku přede všemi ponížil. Ta si možná příští zálety rozmyslí.

Sdílejte článek