Život bez rukou? Tahle maminka se dokonce stará o svou malou dcerku!

Heroický výkon a neskutečná vůle žít normální život. Příběh Sarah Talbi je ženským vzorem pro hendikepované i zdravé, protože to, co dokáže ona, je neskutečně výjimečné. Sarah se totiž narodila bez rukou, ale neznamená to, že rezignovala na život. Naopak, žije naplno. Má rodinu jako jiné ženy, zvládá pracovat, malovat, a dokonce se starat o svou malou dcerku. Vše dělá pomocí nohou, což je opravdu obdivuhodné.

newsitamea.gr

Zvládá vařit i domácnost

Sarah je úžasná žena, která od malička bojuje se svým hendikepem. Narodila se totiž bez rukou, proto se musela veškeré činnosti naučit dělat nohama. Uvařit oběd nohama? Pro Sarah žádný problém, usadí se na vysokou židličku a nohama nalije olej do pánve a připraví jednoduchý teplý pokrm pro sebe a svou dcerku.

https://www.instagram.com/p/CYL2VPMFtQP/?utm_source=ig_web_copy_link

Čtěte také: Poslední Rozloučení Gisele Bündchen se svou matkou! Zemřela Vania Nonnenmacher.

Je potřeba ještě nakrájet zeleninu a mozzarellu? S nožem to Sarah také umí skvěle. A co teprve se štětcem!

newsitamea.gr

Štětec, který ladně klouže

Když někdo pozoruje štětec, jak ladně klouže po malířském plátně, jen stěží postřehne, že jej drží nohama. Opravdu, Sarah se živí v Bruselu jako malířka a vede lekce pro život bez rukou. Navzdory svému hendikepu je nezastavitelná a neustále si plní sny.

https://www.instagram.com/reel/Caw65swIzjh/?utm_source=ig_web_copy_link

Například i stát se matkou se jevilo jako nemožné, ale takové slovo mladá žena vůbec nezná. Dnes vychovává s manželem malou dceru a zvládá veškerou péči, tím spíše, když už vyrostla z kočárku a není třeba jej tlačit před sebou.

newsitamea.gr

Žádné tabu

Žije jako normální lidé, proto se ze začátku Sarah vzpírala vyprávět o svém osobním životě na sociálních sítích. Po narození dcery se ještě více snaží ukázat, že její hendikep není a nikdy nesmí být tabu. Tak to bere i její dcerka, která často říká, že „sice maminka nemá ruce, ale má nohy“. O svém životě natočila také několik videí a nebojí se odpovídat na dotazy sledujících, kteří ji obdivují za její statečnost. Oprávněně je idolem pro všechny, přitom Sarah chce podle svých slov „jen žít normální život“.

newsitamea.gr

Zdroj: newsitamea.gr