Život s tchyní pod jednou střechou není žádný med!

Vztah s tchyní nebo tchánem nemusí být jednoduchý. Někteří členové rodiny vás nebudou mít rádi od první chvíle a nic s tím neuděláte. Mnohem horší je to v případě, že se o ně musíte starat. Právě to byl případ jedné ženy, které se o svůj příběh podělila na internetu. Měla nesnesitelnou tchyni, o kterou se snažila pečovat tak dobře, jak dokázala. Bohužel jí to stará paní vůbec neulehčovala.

Tchyni si člověk nevybírá

Již na začátku vztahu a na svatbě bylo jasné, že ji tchyně nemá ráda. A ona se proto ani nesnažila, aby si k ní našla cestu. Manželovi hned řekla, že on se s jejími rodiči také nemusí bavit nebo stýkat a oni to přežijí. Manželova maminka by samozřejmě stejná dáma, a proto potřebovala pomoc v domácnosti. Žena k tomu svolila, i když se jí do toho od začátku nechtělo.

shutterstock.com

Manželka se snažila vyhovět svému muži

V manželství někdy nemusíte udělat i to, co nechcete. Péče o tchyni je jednou z těchto povinností. Manželka se doopravdy snažila, protože chtěla potěšit svého muže a postarat se o jeho maminku. Uklízela jí doma, ale starší žena jí neustále dělala naschvály a neustále si stěžovala, že něco dělá špatně. Slovně ji ponižovala a napadala po celé dny.

Čtěte také: A je konec! Jaromír Soukup už nevlastní televizi Barrandov! Svoji polovinu prodal podnikateli Janu Čermákovi.

Některým lidem se nikdy nezavděčíte

Nezáleželo na to, jestli u ní její snacha vytřela podlahu, uvařila nebo jí došla pro nákup. Vždy něco udělala špatně, byla příliš pomalá a její jídlo bylo nechutné. Dokonce jí sypala cukr na podlahu ihned poté, co ji vytřela. Podruhé to prý udělá lépe. Žena snášela toto utrpení téměř každý den po celé dva týdny. Potom jí došla trpělivost. Sama má vlastní domácnost a je dospělá. Nemusí se nechat ponižovat starou, zapšklou ženou.

Nyní je za bezcitnou potvoru

Po dvou týdnech řekla manželovi, že se o maminku bude starat sám. Je jí to líto, ale tohle nedokáže. Dokonce mu řekla, že se jinak rozvedou. O svou tchyni pečovat nebude, dokud se jí neomluví a nezačne se k ní chovat jinak. Nyní ji okolí považuje za potvoru. Přitom jen zná svou hodnotu a nenechá si neustále nadávat. Co byste v její situaci udělali vy?

Zdroj: pukuotukas.com