Zjistěte, proč je dobré vařit banány každou noc

Tento drink je na přípravu snazší než obyčejný pytlíkový čaj. Stačí jen trochu povařit, vychladit a scedit banány společně s dalšími ingrediencemi. Možná vám to zní trochu divně, vařit a pít banán, ale opak je pravdou. Nic lepšího jste ještě nepili. Pokud chcete i vy vyzkoušet tento zázračný drink, pak nepřestávejte číst. V následujícím textu se dovíte vše, co jste ještě nikdy neslyšeli.

Drink, který dobije energii lépe než energetický drink

Jaké jsou benefity pití odvaru z banánu a proč byste to měli dělat několikrát týdně? V banánech totiž najdete plno vitamínů a minerálů, které jsou velmi důležité pro správnou funkci vašeho zdraví. Vyzkoušejte ho pít pravidelně a uvidíte, že vás co by dup přejdou veškeré únavy, pocity slabosti a nevolnosti. Banány obsahují

  • draslík
  • hořčík
  • fosfor

Draslík posiluje svalovou tvorbu a činí buňky více odolné. Rovněž má příznivý vliv na funkci toho nejdůležitějšího orgánu – srdce. Fosfor pomáhá tělu strávit sacharidy, a tak zabraňuje přibírání. Na tento drink můžete použít i banány, které mají černou slupku. Léčivé účinky tohoto nápoje to nijak neoslabí.

Vývar z banánů

Do vývaru z banánů přidejte také skořici. Ta pomáhá proti vzniku Alzheimerově chorobě, Parkinsonovi a dalším nemocem, které napadají náš mozek. Dokáže snížit také vysokou hladinu cukru v krvi. Důležité ale je použít skořici vcelku, nikoliv drcenou. Na následující recept si připravte

  • půl litr vody
  • dva kusy banánů
  • dva kusy celé skořice

V půl litru vody povařte nakrájený a oloupaný banán na kolečka. Přidejte dva kusy skořice. Nechte povařit pět minut. Poté vyčkejte, až vše vychladne. Vypijte vše naráz hodinu před spaním. Hned ráno na sobě pocítíte účinky. Pijte alespoň třikrát až čtyřikrát týdně pro maximální účinek. Budete se cítit jako nikdy předtím. Můžete omládnout až o deset let.