Zpěvák kapely Krucipüsk Tomáš Hajíček měl vážnou nehodu. Je ve vážném stavu! Kapela ruší všechny koncerty!

Krucipüsk, oblíbená hudební skupina, přinesla svým fanouškům smutnou zprávu. Zpěvák skupiny, Tomáš Hajíček, utrpěl vážnou nehodu na motorce. Tato událost zanechala fanoušky i kapelu v šoku. V tomto článku se detailně podíváme na to, co se stalo a jaký je současný stav zpěváka.

View this post on Instagram

A post shared by Krucipüsk – Official (@krucipusk_official)

Průběh nehody

Tomáš Hajíček měl vážnou dopravní nehodu na motorce, která měla značné následky. Tragédie se stala během obyčejného dopoledne. Po nehodě ho rychle přepravili vrtulníkem do pražské nemocnice, kde podstoupil několikahodinovou operaci. Stav zpěváka byl, a je stále vážný.

Čtěte také: Manželka prince Williama musela na operaci. Čekají ji minimálně dva týdny v nemocnici.

Včera v dopoledních hodinách měl Tomáš velmi vážnou dopravní nehodu na motorce, odkud ho převezli vrtulníkem do pražské nemocnice, kde podstoupil několikahodinovou operaci. Jelikož nad ním stojej všichni svatí i pekelní, tak nehodu přežil, ale stále je ve vážném stavu.“ – Kapela Krucipüsk

Důsledky nehody

Následky této nehody jsou značné. Kapela Krucipüsk zrušila veškerá vystoupení a akce do konce května. To zahrnuje i jejich účast na festivalu Karlovy Vary. Zbývá jen doufat, že Tomáš bude brzy schopný se vrátit na pódium a pokračovat v hudební kariéře.

Zatím jsme tedy pochopitelně nuceni zrušit naše veškerá vystoupení na všech akcích do konce května a podle vážnosti Tomášova stavu a průběhu rekonvalescence budeme vidět co a jak dál.. Omlouváme se tak všem fans a pořadatelům, kterým jsme tímto způsobili potíže.“ – Kapela Krucipüsk

Podpora fanoušků

Během této těžké doby se fanoušci skupiny Krucipüsk mobilizovali a vyjádřili zpěvákovi svou podporu. Na sociálních sítích se objevily stovky příspěvků s přáním brzkého uzdravení a slovy povzbuzení. Kapela děkuje svým fanouškům za podporu a doufá, že se Tomáš co nejdříve zotaví.

Moc děkujeme všem za podporu, kterou nám dáváte a věříme, že se Tomáš brzy vrátí na pódium.“ – Kapela Krucipüsk

Tomáš Hajíček a kapela Krucipüsk

Tomáš Hajíček je jediný původní člen kapely Krucipüsk, která se stala jednou z nejpopulárnějších hudebních skupin u českého publika. Jejich energické a emotivní písně přitahují fanoušky z celé země. Tomáš je nejen zpěvákem, ale také textařem a skladatelem.

Zdroj: Blesk.cz