Zpívající buldoček se stal hvězdou internetu

Rachel a Matt jsou hrdými majiteli francouzského buldočka jménem Lola Barksdale. Tento malý pes zapůsobil na své rodiče nejen tím, že je roztomilý a mazlivý, ale také svými jedinečnými vokály. Malý pes nedávno začal s prazvláštním zvykem, a to sice podivným psím zpíváním. Jeho majitelé nyní sdílejí videa zpívajícího psího mazlíčka a celý svět se diví nad tím, kde se v takovém malém tělíčku bere tak silný hlas.

https://madlyodd.com/

Nový koníček

Lola byla prý vždy dost živé a divoké štěně, které nikdy neposedělo. Své emoce projevovala různými poskoky a pohyby a snažila se na sebe vždy strhávat hodně pozornosti. Měla ráda publikum a vždy ji těšilo, když si jí doma, ale i na ulici všímali. Poslední dobou se jí možná zdálo, že je zájmu o něco míň, a tak si vymyslela poněkud bizarní koníček, který ale těžko lze přehlédnout. Začala hlasitě „zpívat“ a její silné vokály jistě udiví nejednoho člověka.

https://madlyodd.com/

Pozornosti není nikdy dost

Její majitelé, Rachel a Matt, si všimli, že nejhlasitěji začne pes zpívat, pokud má nějaké publikum. Přikládají to tomu, že je ráda středem pozornosti a baví ji vystupovat před lidmi, kteří povětšinou nemohou jinak než obdivovat její skvělý umělecký výkon.

Čtěte také: Maroš Kramár (64) opět tatínkem! Celá rodina je z nového přírůstku nadšená.

https://madlyodd.com/

A co na to sousedi?

Rachel a Matt žijí v bytě, který má naštěstí nejspíš dost tlusté stěny, protože žádní sousedi si zatím na Lolu nestěžovali. Faktem ale je, že majitelé už někdy mají neutichajícího zpěvu dost. Jsou sice rádi, že jejich pes vyniká něčím unikátním, ale jak sami říkají – ne vždy je na zpěv nálada. Budou tedy ještě muset vymyslet nějakou metodu, jak nadšeného buldočka umlčet, když se zpívání zrovna nebude hodit. Podle páru je to ale také skvělý trénink na miminko, které do budoucna plánují. Už teď vědí, jaké to je se v noci nevyspat. Problém je, že miminko se nebude moci dát tak snadno vycvičit, a tak možná s rodičovstvím ještě nějaký čas počkají.

ZDROJ: madlyodd.com