Fotky Michaela Schumachera vás dojmou k slzám

V roce 2013 postihla svět Formule 1 obrovská tragédie. Michael Schumacher měl velmi vážnou nehodu na lyžích ve Švýcarsku. Od té doby ho na veřejnosti nikdo neviděl a jeho rodina drží všechny informace o jeho životě, zdraví i všechny jeho fotografie mimo zraky veřejnosti. Nyní se na veřejnost dostaly fotky z doby, kdy byl jeho syn velmi malý. A všechny to dojalo.

Oddaný otec

Na světlo světa se dostaly fotografie sedminásobného mistra světa, které odhalují jeho osobní život. Vzhledem k tomu, že nikdy nesdílel příliš mnoho osobních fotografií, jedná se o velké překvapení pro všechny jeho fanoušky. Jeho synovi Micku Schumacherovi nyní bylo 24 let, takže se již nejedná o žádné malé dítě. Nyní se na internetu objevily jeho fotky z dětství.

Čtěte také: Kráva se rozplakala, protože si myslela, že jde na porážku!

https://www.newsitamea.gr/

S otcem měl evidentně krásný vztah, protože na fotografiích je vidět, jak ho nechal Michael sedět ve formuli, když mu bylo kolem jednoho roku. Německý mistr světa si vždy dokázal na syna udělat čas, i když byl na vrcholu své kariéry. Vždy dělal pro rodinu to nejlepší a snažil se syna vychovávat, jak to jen šlo. Nyní rodina zveřejnila fotky a shromáždila desítky tisíc zpráv lásky a podpory.

https://www.newsitamea.gr/

Syn kráčí v jeho šlépějích

„Myslím, že bychom si teď s tátou rozuměli jinak. Jednoduše proto, že mluvíme podobným jazykem, jazykem motosportu, bychom si toho měli říct mnohem více. To si myslím většinu času. Za takovou chvíli bych dal všechno,“ uvedl v nedávných prohlášeních německý závodník, který letos pojede jako rezervní jezdec v týmu Mercedes.

https://www.newsitamea.gr/

Jak je na tom Michael Schumacher?

Nyní je to 10 let od tragické nehody legendárního závodníka. Bohužel není jasné, v jakém stavu se Schumacher nachází. Jeho rodina nedává žádné zprávy veřejnosti. Podle slov jeho syna je ale jasné, že s nimi otec nekomunikuje. Je možné, že je celých 10 let v kómatu nebo se nachází ve stavu, kdy nedokáže verbálně komunikovat se svým okolím kvůli vážnému zranění.

Zdroj: newsitamea.gr