Holčička ve 14 měsících poprvé pořádně vidí. Její reakce vás dostane!

Rodiče vždy chtějí, aby jejich děti byly zdravé a šťastné. Bohužel mnoho dětí potkají zdravotní problémy ve velmi útlém věku. Holčička jménem Lonnie od narození trpí oční poruchou, kvůli které nevidí ostře jako ostatní. V jejím věku bylo velmi těžké jí sehnat brýle, které by jí pomohly. Ve věku 14 měsíců je konečně dostala a po více než roce svého života konečně jasně viděla.

Brýle jsou něco nového v jejím životě

V minulosti mohly brýle dostat až trochu větší děti. Naštěstí medicína se neustále zlepšuje, a proto lékaři dokáží pomoci i velmi malým dětem se špatným zrakem nebo sluchem. Lonnie celý první rok života viděla jen rozmazané obrysy před sebou. Nikdy neviděla jasně ani obličej své maminky. Naštěstí se to díky brýlím velmi rychle zlepšilo.

Její rodiče se rozhodli, že tento významný den v jejím životě natočí. A z tohoto videa se rychle stal virální příspěvek. Její reakce je totiž nádherná. Na začátku brýle nechtěla, protože netušila, co to je. Jakmile je poprvé dostala na nos, změnila názor. Zjistila, že jde o neuvěřitelný vynález, díky kterému konečně vidí! A její reakce vám zlepší den. Nebo vás dožene k slzám.

Čtěte také: Co se stane s popelem Jany Hlaváčové? Rodina už ví, jak s ním naloží!

Reakce malé holčičky vám zlepší den

Stačí pár vteřin s brýlemi na nose a holčička nedokáže skrýt své překvapení. Ihned se rozhlíží kolem sebe, dívá se na své rodiče a s otevřenou pusinkou zkoumá své okolí. Její rodiče se přitom smějí se slzami v očích. Jejich holčička je poprvé vidí naprosto čistě a má neuvěřitelnou radost, že vidí i svět kolem sebe. V tu chvíli je to nejšťastnější dítě po sluncem.

Říká se, že dětem stačí velmi málo ke štěstí. U této holčičky je to dobrý zrak. Zrak je základním ze smyslů, který nechce ztratit nikdo z nás. Lonnie měla štěstí, že ho získala zpět díky brýlím. Teď si zaručeně užívá každého pohledu. Stačila přitom jen jedna malá věc, aby jí zlepšila celý život. A její reakce vykouzlila úsměv na tvářích mnoha lidí z celého světa.