Jablečný koláč z jedné misky, který připravíte během 5 minut

Potřebujete recept na neuvěřitelně rychlý dezert, který bude chutnat úžasně a zvládnete ho připravit za 5 minut? Dnes pro vás máme recept na jablečný koláč, který zvládnete vyrobit během pár minut z několika základních ingrediencí. Uvidíte, že chutná úžasně, i když je takto rychlý. Může se to zdát neuvěřitelné, ale i takové recepty existují a ušetří vám spoustu času, který byste strávili v kuchyni. Získáte tedy vynikající dezert a extra čas, který můžete strávit s rodinou.

Co budete potřebovat?

Na celý koláč budete potřebovat jen 7 ingrediencí. Díky této šťastné sedmičce budete schopni připravit lahodný koláč během chvilky a potěšíte nejen svou rodinu, ale také přátele a návštěvy. Na výrobu si připravte 3 vejce, 300 gramů pšeničné mouky, 180 ml mléka, 150 gramů cukru, 80 gramů másla, 1 lžičku prášku do pečiva a 3 jablka. Nic jiného nebudete potřebovat, ale připravte si ještě kousek másla, kterým vymažete pekáč a moučkový cukr na ozdobu.

Způsob přípravy

Do hluboké mísy rozklepněte vejce a vyšlehejte je společně s cukrem. Poté do směsi přidejte rozpuštěné máslo a zalijte všechno máslem. Vše důkladně promíchejte, aby vznikla homogenní hmota.

Čtěte také: Udělejte si luxusní snídani nebo svačinu

https://www.przy-garach.pl/

Jablka oškrábejte a nakrájejte na malé kousky. Jestli máte děti, můžete je do této části přípravy zapojit a nechat je, aby vám oškrábali jablka. Nejen, že je na chvíli zabavíte, ale možná budete mít dezert hotový ještě rychleji. Poté jablka přidejte do připraveného těsta a důkladně promíchejte.

https://www.przy-garach.pl/

Připravte si plech na pečení a vytřete ho malým množstvím másla. Poté do něj nalijte připravenou hmotu s jablky. Těsto v pekáči rovnoměrně vyrovnejte. Troubu předehřejte na 180 stupňů a pečte po dobu 30-35 minut. Těsto by poté mělo být hotové.

https://www.przy-garach.pl/

Po vytažení z trouby nechte koláč vychladnout na pokojovou teplotu. Jestli chcete, můžete ho posypat moučkovým cukrem.

https://www.przy-garach.pl/

Zdroj: przy-garach.pl