Kdo zneužil jméno a slávu Dády Patrasové? Je to nemístné o ničem nevím tvrdí Dáda!

Dagmar Patrasová je známá herečka a zpěvačka, která se dlouhá léta těšila oblibě u dětí. Nedávno ji však překvapily zprávy, které se o ní objevily v médiích. Dozvěděla se totiž, že se nějaká zpěvačka přiživuje na její slávě a podporuje nový projekt pro děti. Tato situace ji zaskočila, neboť o tomto projektu neměla žádné informace a nikdo se jí na to neptal. V následujícím článku se podrobněji podíváme na tento kontroverzní případ.

Nový projekt pro děti

Nedávno byl odhalen nový projekt pro děti spojený s Dagmar Patrasovou, který ale provozuje jiná zpěvačka. Tato zpěvačka se rozhodla pro využití jména Dády Patrasové k prosazení svého projektu. Tato situace, Dádu velmi nepříjemně překvapila a zaskočila.

Bez souhlasu

Dagmar Patrasová prozradila, že o tomto projektu neměla žádné informace a nikdo se jí na to neptal. Patrasová také prozradila, že nemá žádné informace o tomto pořadu, který se snaží využít její slávy. Organizátorka je pro ni neznámou osobou, která se snaží využít její popularitu a získat tak větší pozornost ve veřejnosti. Je to pro ni velké zklamání, že se někdo rozhodl využít její slávy k prosazení svého projektu.

Kdo je Karolína Blehová alias Kája?

Karolína Blehová, známá také pod jménem Kája, je neznámá zpěvačka, která se snaží si vytvořit vlastní kariéru v oblasti dětské zábavy. Podle manažerky dua „Kája a Bambuláček“ je Karolína Blehová nástupkyní Dagmar Patrasové. Tvrdí, že Kája je nová Dáda a že má namísto žížaly Jůlie svého vlastního Bambuláčka. Karolína Blehová se snaží upoutat pozornost dětí prostřednictvím svého YouTube kanálu, písniček a Bambulkové show, kterou plánuje předvést po celém Česku. Dagmar Patrasová však tvrdí, že o Karolíně Blehové nikdy neslyšela a nemá s ní žádný kontakt.

View this post on Instagram

A post shared by Karolína Blehová (@karolinablehova)

Nesouhlas a zklamání

Patrasová vyjádřila svůj nesouhlas a zklamání ohledně celého incidentu. Její jméno bylo použito bez jejího souhlasu a tvrdí, že se jí nikdo na nic neptal. Celou situaci považuje za nemístnou. Její postoj je zcela pochopitelný, protože si nedokáže představit, jak by se mohla někdo přiživovat na její slávě, aniž by se s ní alespoň poradil nebo informoval ji o svém úmyslu.