Kolik čar máte na zápěstí? Budete překvapeni, co to znamená

Každý z nás má nějaké linie na zápěstí. Říká se jim linie náramku. Tyto čáry mají velmi důležitý význam. Mohou vám sdělit, jak to vypadá s vaším zdravím nebo jakého věku se dožijete. Na linie se vždy dívejte od dlaně k loktu. V tomto směru můžete najít čtyři linie. Řekneme vám, co každá z nich znamená. Něco pro vás možná bude velkým překvapením.

První linie

První čára předpovídá 23-28 let života, když je nepřerušená. Kromě toho hluboká linie říká, že jste v dobrém fyzickém stavu. Jestli je začátek slabší, u žen to naznačuje gynekologické problémy. U mužů to naopak znamená problémy s prostatou nebo močovými cestami. Proto byste se na ni měli pořádně podívat a zhodnotit své zdravotní vyhlídky.

Druhá linie

Druhá čára na zápěstí předpovídá 46-56 let život. Máte-li na svém zápěstí druhou linii jasně viditelnou, máte velké štěstí. Váš osud a tělo předpovídá, že budete mít život plný bohatství, prosperity a štěstí. Druhá čára musí být nepřerušená až do konce, abyste se mohli těšit na přísun velkého množství peněz. Prozkoumejte ji a zjistíte, jak jste na tom.

Třetí linie

Ve třetí linii se předpovídá věk 69-84 let. Navíc tato čára souvisí s kariérou a úspěchem. Jestli ji vidíte jasně a je nepřerušená, patříte mezi velmi vlivné osoby. V práci budete vždy velmi úspěšní a získáte si uznání od ostatních lidí ve vašem okolí. Podívejte se, co si o vás myslí okolí a co byste si o sobě měli myslet i vy sami. Jste výrazná osoba a měli byste na to myslet.

Čtvrtá linie

Poslední linie říká, že budete mít velmi dlouhý život, přes 84 let. Na konci zápěstí se nachází linie, kterou najdete rovnoběžně s třetí čárou na zápěstí. Ta všechno zpevňuje a stabilizuje. Díky tomu bude třetí linie výraznější a více viditelná. Jestli ji vidíte velmi dobře, máte silnou třetí linii. Prozkoumejte své zápěstí a uvidíte, co pro vás život přichystal.

Zdroj: tudasfaja.com