Domů RECEPTY Milujete džemy a marmelády? Pak jste tu dobře. Přináším Vám tipy a...

Milujete džemy a marmelády? Pak jste tu dobře. Přináším Vám tipy a recepty na 4 nejlepší, gurmánské jahodové džemy!

I Vy se chystáte během víkendu vařit jahodový džem? Proč ne, vždyť nyní je vaří všichni. Sezóna sladkých červených bobulí se nepochybně rozběhla, jenže proč opakovat vždy ty zažité způsoby? I jahodový džem se dá připravit jinak.

Přinášíme Vám proto těchto 5 famózních receptů!

Bylinkovo-jahodový džem

Nic se k jahodám nehodí více, než svěží letní bylinky. Použití máty, bazalky a citronů udělá z Vašeho džemu pochoutku, na jakou nikdy nezapomenete!

Celý recept najdete ZDE

Jahodový džem s růžemi

Růže mají nádhernou vůni a pokud jste ještě nezkoušeli ochutnávat jahody s lupínky růží, pak jste udělali velkou chybu. Napravit ji ale můžete právě teď!

Celý recept najdete ZDE

Kořeněný jahodový džem

Koření jsou základem života a tak se ptáme, proč si z takového afrodisiaka, jako jsou jahody neudělat ještě více? Přidejte aromatickou skořici a anýz a o romantiku máte postaráno.

Celý recept najdete ZDE

Jahodový džem s vodkou

Vodka je něco, co se na první pohled hodí ke všemu více, než k jahodovému džemu. Opak je pravdou, protože džem nikdy nechutnal lépe, než s tímto kalíškem čistého alkoholu.

Celý recept najdete ZDE

Připadá Vám to celé jako ohromný ohňostroj chutí? I má proč. Tyto chuťovky jsou opravdu jen pro gurmány, kteří vědí ocenit dobrou kuchyni a nebojí se experimentovat. Stanete se jedním z nich i Vy?

Hodně štěstí a dobrou chuť!

Kam dál?

Sladké brambory jsou trendy FIT zeleninou, kterou si můžete připravit na spoustu způsobů! Zde je pár tipů a triků, jak si je jednoduše připravit!

5 receptů na jednoduché zapečené pokrmy, které budete mít připravené raz dva!

Nedaří se Vám připravit lahodnou rýži, neboť ať děláte, co děláte, vždy ji převaříte? Zde je pár tipů, jak docílit lahodné a nadýchané rýže!

Věděli jste, že si cheescake můžete připravit i týden předem? Zde je pár tipů, jak si připravit pravý domácí lahodný Cheescake!

Chystá se k Vám celá rodina na Velikonoce? Co takhle si je trochu zpestřit?! Připravte návštěvě tento velikonoční uvítací drink!

Další články