Moderátor Evropy 2 Tomáš Zástěra se svou manželkou odhalili v dojemném videu, zda čekají holčičku, nebo chlapečka (Video)

Tomáš Zástěra, populární moderátor z rádia Evropa 2, si prožil nedávno malý trapas, když se mu neplánovaně nepodařilo odhalit pohlaví očekávaného potomka. Zatímco on a jeho snoubenka Andrea chtěli tento významný okamžik sdílet se svými fanoušky na sociálních sítích, nešťastnou náhodou jim balonek s barevnými konfetami, které měly symbolizovat holčičku, nebo chlapečka, uletěl. Jak se tento humorný incident odehrál a co z něj nakonec vyplynulo, si můžete přečíst v následujícím článku.

Moderátor Tomáš Zástěra se chystá na novou životní etapu

Tomáš Zástěra je známým moderátorem, kterého diváci televize a posluchači rádia Evropa 2 dobře znají. Jeho účast v reality show Survivor mu před lety vynesla velkou popularitu. Nyní se Tomáš rozhodl přejít do nové životní fáze a opustit dosavadní „staromládenecký“ život. Před rokem oznámil, že se zasnoubil se svou partnerkou Andreou a čekají spolu první společné dítě.

Plánované odhalení pohlaví dítěte

Jako mnoho jiných celebrit, i Tomáš s Andreou chtěli uspořádat slavnostní odhalení pohlaví očekávaného potomka. Na sociálních sítích se tento trend v poslední době velmi rozšířil a páry využívají kreativní způsoby, jak tuto chvíli zachytit a sdílet se svými fanoušky.

Balonek s konfetami uletěl

Tomáš a Andrea zvolili poměrně jednoduchý a zábavný způsob, jak odhalit pohlaví dítěte. Andrea měla propíchnout balonek naplněný barevnými konfetami, přičemž barva konfet měla prozradit, zda se jedná o holčičku nebo chlapečka. Malý Elliot, pětiletý syn Andrey z předchozího vztahu, měl balonek v ruce a na pokyn měl zavřít oči, než Andrea balonek propíchne. Bohužel však Elliot pokyn nepochopil správně a balonek místo toho bezděčně pustil, takže ten jim uletěl přímo před očima.

Rodina sledovala, jak balonek mizí na obloze

Tomáš, Andrea i malý Elliot pak jen s úsměvem hleděli, jak jim balonek s kýženými informacemi o pohlaví dítěte mizí na obloze. Ačkoliv se původní plán nečekaně zhatil, rodina si tento moment očividně užívala a brala ho s humorem.

Nakonec se přece jen odhalilo, že čekají …

I když první pokus o odhalení pohlaví dítěte nevyšel podle plánu, Tomáš a Andrea nakonec přece jen úspěšně prozradili, jaké pohlaví bude mít jejich miminko. Stalo se tak, když po chvíli praskl jiný balonek, ze kterého vyletěly barevné konfety. Podívejte se na toto dojemné video a zjistěte, zda budou mít chlapečka, nebo holčičku!

Elliotovo přání ohledně pohlaví sourozence

Zajímavé je, že Elliot, syn Andrey z předchozího vztahu, už dříve vyjádřil přání, aby se jim narodila spíše sestřička. Údajně se obával, že by mu bráška bral jeho oblíbená autíčka. Rodiče toto Elliotovo přání sdíleli, ale jak se ukázalo, nakonec to bude chlapeček.

Důležité je hlavně zdraví dítěte

Ať už se narodí holčička nebo chlapeček, pro Tomáše a Andreu je nejdůležitější, aby jejich miminko bylo zdravé. Jak sami uvedli, pohlaví dítěte není to nejpodstatnější. Důležité je, že se rodina těší na příchod nového člena a že si tento společný zážitek užívají se smyslem pro humor a nadhled.

Tomášova proměna ze „staromládeneckého“ života

Tomáš Zástěra se po návratu z reality show Survivor rozhodl zcela změnit svůj dosavadní „staromládenecký“ životní styl. Našel životní lásku ve své snoubeně Andree a nyní spolu očekávají příchod prvního společného dítěte. Tato nová etapa v jeho životě pro něj představuje velkou životní proměnu.

Tomáš a Andrea: Šťastná nastávající rodina

Ačkoliv se plány Tomáše a Andrey ohledně odhalení pohlaví jejich potomka trochu zkomplikovaly, je zřejmé, že se na příchod dítěte velmi těší. Jako nastávající rodiče k této situaci přistupují s nadhledem a smyslem pro humor, což je bezpochyby skvělý základ pro budování šťastné rodiny.

Zdroj: Blesk.cz