Muži chtěli napadnout mladou ženu, ale dokázala je překvapit

Jordan byla napadena třemi muži, když byla sama. Většina z nás nemyslí na nebezpečí, protože si myslíme, že nám se to nikdy stát nemůže. Opak je pravdou. Potkat to může každého z nás. Jordan se do nebezpečné situace dostala, ale díky své matce se z ní dokázala dostat. Vzpomněla si totiž na něco, co jí její matka řekla. A v tu chvíli jí to dalo obrovskou sílu.

https://se.laowl.com/

Nečekaný útok

Jordan se blížila ke svému autu, když na ni zaútočili tři muži. Měli v ruce zbraň a vyhrožovali jí. Chtěli její peníze a bankovní karty. Potom s ní nastoupili do auta. Ani jeden z mužů ale nedokázal řídit auto s manuální převodovkou, a proto musela řídit sama Jordan. Donutili ji dojet na nejbližší čerpací stanici, aby si mohla vybrat peníze z karty.

Muž mířil pistolí na její hlavu a všechno se zdálo beznadějné. Začala myslet na svou matku, která se málem stala obětí znásilnění, když chodila na vysokou školu. Tehdy se jí podařilo muže odstranit a utéci. Jordan si proto položila otázku: „Co by udělala moje máma?“ A právě tato otázka jí možná zachránila život.

Čtěte také: Obézní muž zhubnul kvůli lásce

https://se.laowl.com/

Jediná možnost na záchranu

Jordan si uvědomila, že jedinou možností, jak se může z této situace dostat, je vyskočit za jízdy z auta. Muži vůbec netušili, co má v plánu. V rychlosti dokázala vyskočit z auta a najít pomoc u projíždějícího auta, které jelo za ní. Najednou se tři muži ocitli sami v jedoucím autě bez Jordan. A ani jeden z nich netušil, jak její auto řídit.

Jordan by si přála vidět výraz v jejich tváři, když z jedoucího vozu zmizela. Mohla se snadno stát jejich obětí, ale nepřijala to jako možnost. Rozhodla se vzít osud do vlastních rukou a zachránit si život. Dva z mužů byli později zatčeni. Tato dívka byla velmi statečná a dokázala myslet jasně i ve vypjaté situaci. Důležité bylo, že měla dobrý plán a nebála se ho použít. Co byste udělali v takové situaci vy? Dokázali byste si zachovat chladnou hlavu?

Zdroj: se.laowl.com/