Nádherný okamžik, kdy dvouleté dítě poprvé uvidí svou matku

Většina dětí se narodí a jsou zdravé. To je obrovské požehnání a něco, co si přeje pro své dítě každý rodič. Ne vždy je to ale pravda. Nicolly Pereira z brazilské Santa Caratina byla při narození diagnostikovaná s dětským glaukomem. Takový verdikt by všechny rodiče zdrtil, ale rodiče malé dívky se nevzdávali.

https://www.erabaru.net/

Co přineslo onemocnění malé dívky?

Dětský glaukom u dívenky způsobit, že byla slepá kvůli nahromadění tekutiny v očích. Uši měla také zalité tekutinou, takže nemohla ani slyšet. S matkou se musela dorozumívat pomocí dotyků, jako bylo pohlazení nebo objetí. Nic jiného jí nezbylo, protože žádné další smysly jí kvůli onemocnění již nezbyly. To bylo pro všechny strašné.

Lékaři Nikolly několikrát operovali, ale zrak ani sluch jí nedokázali vrátit. Její matka zahájila sbírku, aby poslala Nicolly do Bascom Palmer Eyr Institute na Miami Miller Medical University. To byla jediná možnost, jak by mohla její dcera žít normální život a vidět někdy své blízké. Svůj příběh zveřejnila na Facebooku a prostřednictvím nadace získala 17 tisíc dolarů na operaci své dcery.

Čtěte také: Policie pomohla chudému chlapci bez bot

https://www.erabaru.net/

Operace byla úspěšná!

Náročná operace trvala tři hodiny. A podařila se velmi dobře. Matka na Facebooku děkovala všem, kdo na zdraví její dcery přispěli vlastní peníze. Jedině díky nim se stal zázrak a její dcera může normálně žít. Malá Nicolly podstoupila také 30minutovou operaci, kdy jí lékař odčerpal tekutinu v uchu a vrátil jí sluch. Malá dívenka díky tomu vidí i slyší jako každé jiné dítě.

https://www.erabaru.net/

Srdcervoucí moment všechny dojal

Nicolly sice musí nosit brýle, ale již vidí na svět. Až po chvíli si dívka uvědomila, že je vedle ní její matka. Její reakce byla nádherná a měl by ji vidět každý. Mnoho z nás si zraku a sluchu neváží. Přitom jde o klíčové smysly, které nám umožňují komunikaci a život s našimi milovanými. Dojemný okamžik byl jedním z těch, na které její matka do konce života nezapomene.

Zdroj: erabaru.net