Otec nevěsty udělal na svatbě něco neuvěřitelného!

Delia D. Blackburn je svatební fotografka. Nikdy neví, co na ni na svatbách čeká. Musí se proto připravit na mnoho unikátních okamžiků, které musí dokonale zachytit na svůj foťák. Myslela si, že již viděla všechno. To byl ale velký omyl. Svatba Brittany Bachmanové ji přesvědčila o opaku. Nevěsta má nyní úžasné fotografie, které jí to budou připomínat do konce života.

https://megasvet.si/

Nádherný okamžik na svatbě

Cesta uličkou k oltáři je nejdůležitější částí svatby. Je to chvíle, kdy se všichni dívají na nevěstu a jejího otce. Všichni mohou obdivovat svatební šaty a krásu nevěsty. Na této svatbě se stalo něco nečekaného. Při cestě uličkou se najednou otec zastavil a vytáhl ze židle dalšího muže. Společně potom doprovodili nevěstu až k oltáři, kde ji předali ženichovi. Přesně tak, jak se to má dělat. Většinou jde s nevěstou jen jeden muž, ale s Brittany to jednoduše muselo být jinak. Proč?

Muž, který si zasloužil být po boku nevěsty

Všem hostům se zatajil dech, když se k nevěstě přidal další muž. Otec doprovázel svou dceru k oltáři a po druhém boku se postavil její nevlastní otec. Rodiče Brittany se rozvedli a její matka se znovu vdala. Nevlastní otec ji po mnoho let vychovával. Todd (biologický otec) k němu přistoupil, popadl ho za paži a odtáhl k nevěstě. Nikdo to nečekal a nevlastní otec neudržel slzy na uzdě. Všichni hosté i nevěsta byli velmi emotivní, když se nevlastní otec přidal k nevěstě a jejímu otci.

Čtěte také: Proč máme na mobilu dvě možnosti u hovoru? Zde je odpověď

https://megasvet.si/

Láska je v rodině nejdůležitější

Většina lidí na této svatbě zůstala v slzách. Otec i nevlastní otec dovedli Brittany až k oltáři a svatba dál probíhala podle plánu. Mnoho rodin po rozvodu v sobě nosí vztek nebo zášť vůči novým partnerům. V tomto případě je vidět, že na svatbě jde hlavně o štěstí nevěsty. Todd velmi dobře věděl, že si ho jeho dcera váží, a proto udělal toto úžasné gesto. Všem ukázali, jak by se měli chovat biologičtí i nevlastní rodiče a jak by měla fungovat rodina, i když není úplně tradiční.

https://megasvet.si/

Zdroj: megasvet.si