Pamatujete na Iva z divokého anděla? Bude v porotě StarDance!

Divoký anděl je jednou z nejslavnějších a nejoblíbenějších telenovel v České republice. Jednou z hlavních postav v této telenovele byl Ivo Di Carlo, kterého ztvárnil argentinský herec Facundo Arana. Ivo byl milý, charismatický a vášnivý hrdina, který získal srdce mnoha diváků. Ačkoli seriál skončil před mnoha lety, fanoušci mají stále v paměti, tento legendární seriál. Jak vypadá dnes Facundo Arana a co dělá? V tomto článku se podíváme na jeho aktuální život a kariéru.

Hvězda Divokého anděla

Facundo Arana se narodil 31. března 1972 v Buenos Aires v Argentině. Jeho herecká kariéra začala v 90. letech, kdy se objevil v několika televizních seriálech a filmech. Jeho průlomovou rolí byla postava Iva Di Carla v telenovele Divoký anděl, která ho proslavila po celém světě.

Facundo Arana se stal ikonou argentinské televize a získal mnoho ocenění za svou práci. Jeho charisma a herecký talent ho přivedly na vrchol popularity. Diváci si ho oblíbili nejen pro jeho vzhled, ale také pro jeho schopnost přenést emoce na obrazovku.

Rodinný život

Facundo Arana má krásnou ženu a tři děti. Jeho manželkou je televizní moderátorka María Susini, se kterou je šťastně ženatý. Spolu mají tři děti – dvě dcery a syna. Facundo je velmi oddaný rodině a často sdílí na sociálních sítích fotky a příspěvky se svou ženou a dětmi.

View this post on Instagram

A post shared by F A C U N D O (@facundoaranatagle)

Současná kariéra

Po úspěchu telenovely Divoký anděl Facundo Arana ve své herecké kariéře pokračoval. Hrál v několika dalších telenovelách, filmech a divadelních představeních. Jeho herecký talent a popularita ho přivedly do mnoha zemí po celém světě. Facundo se také věnuje hudbě a je velmi talentovaným zpěvákem. V posledních letech se zaměřil na humanitární práci a charitativní projekty. Je aktivním podporovatelem různých organizací, které se snaží pomáhat lidem v nouzi a zlepšovat podmínky ve světě. V Brzké době bude také na Slovensku probíhat televizní show Let´s Dance (naše StarDance), kde tento herec usedne v porotě.

Super.cz měl exkluzivní příležitost udělat rozhovor s Facundem Aranou a zjistit více o jeho současném životě. V rozhovoru se Facundo podělil o své zážitky z natáčení Divokého anděla, svou lásku k tanci a své plány do budoucna. Bylo to skvělé setkání, které přineslo fanouškům mnoho zajímavých informací o jejich oblíbené hvězdě.