Vztahy v rodině mohou být velmi složité. Dnešní příběh to jasně dokazuje, protože i vlastní syn se může k matce zachovat velmi špatně. A někdy si to ani neuvědomuje, protože před sebou vidí jen vidinu větších peněz. Podívejme se na smutný příběh, který se může stát komukoli z nás nebo v našem okolí. Neměli bychom ale být lhostejní a vždy musíte proti tomuto chování zakročit.

https://nor-info.ru/

Samoživitelka se o syna vždy starala pečlivě

Marina zůstala se svým synem sama. Její muž hodně pil a jednoho dne umrznul ve sněhu, protože byl velmi opilý. Marina proto musela syna vychovat sama. Přes den pracovala jako účetní a po práci chodila do další práce, kde uklízela podlahy. Neustále počítala každou korunu, aby dokázali vyjít s jídlem i nájmem. Šetřila peníze po celý život.

Díky velkým úsporám byla schopná si koupit dva jednopokojové byty, když bylo jejímu synovi Gurgenovi 20 let. Koupila dva byty a jedny klíče ihned dala svému synovi, aby měl místo pro vlastní život. Druhý se rozhodla pronajmout, aby měla po odchodu do důchodu pasivní příjem, ze kterého by mohla pohodlně žít. Všechno šlo dobře, dokud synovi nebylo 30 let.

https://nor-info.ru/

Syn se rozhodl převzít veškeré finanční záležitosti

Ve 30 letech měl Gurgen manželku a dvě děti. Stále žil v jednopokojovém bytě, který mu koupila jeho matka. Bylo tam pro ně ale málo místa. Rozhodl se, že chce oba jednopokojové byty prodat, aby měl dost peněz na koupi většího bytu. Marina byla proti tomu. Potřebovala peníze z pronájmu, aby měla z čeho žít v důchodu. Nabídla proto synovi jinou možnost.

Ona sama žila ve dvoupokojovém bytě, a proto ho nabídla svému synovi. Může se tam přestěhovat a jeho rodina bude mít více prostoru. Gurgenova žena byla ovšem proti tomuto nápadu, protože Marinin byt je podle ní příliš daleko od práce a ona to místo nemá ráda. Z tohoto důvodu jsou nyní tyto dvě strany proti sobě, protože si syn s manželkou myslí, že pravda je na jeho straně.

https://nor-info.ru/

Matka se rozhodla bránit a syn ji nyní nazývá sobcem

Marina se rozhodla nepřistoupit na synovi podmínky a byty neprodala. Gurgen ji nyní nazývá sobeckou, i když žil po celých 10 let v jejím bytě zcela zadarmo. Nemusel si hledat vlastní bydlení a platí jen za energie. Marina na to má jiný názor, protože na byty šetřila celý svůj život a nyní potřebuje příjem na to, aby mohla fungovat během důchodu. Co byste udělali vy?

Zdroj: nor-info.ru

Sdílejte článek