Žena přinesla domů psa a brzy toho začala litovat

Laura a její manžel se rozhodli adoptovat psa z útulku. Žena si myslela, že pes zaplní díru v jejich životě, protože jim nedávno zemřel starý německý ovčák. Nikdy si ale nemyslela, že příchod nového psa způsobí v jejich rodině obrovskou změnu. Stalo se něco, s čím nemohl počítat vůbec nikdo. Rusty ji totiž úplně vytlačit z jejího vztahu s manželem. Jak je to možné?

Nemyslela si, že ji pes může vytlačit z rodiny

Laura se velmi brzy po příchodu Rustyho stala ve vztahu s manželem třetím kolem u vozu. „Jen bych si přála, aby mě Rusty miloval alespoň na zlomek tak, jako miluje mého manžela,“ řekla pro GeoBeats Animals. Pár se do něj ovšem zamiloval na první pohled a jeho příchod do rodiny Laura stále vnímá jako velké požehnání.

Jakmile pár poprvé dorazil do útulku, našli na výběhu u Rustyho varování. Bylo tam napsané, že je agresivní a není dobrý s dalšími psy. Většinu lidí by to odradilo, ale pro Lauru a jejího muže to nic neznamenalo. Rozhodli se, že si ho vezmou domů a zahrnou ho láskou. To Laura nepočítala s tím, že kvůli Rustymu nebude mít místo na pohovce ani v posteli.

Čtěte také: Dnes zemřel filmový a divadelní herec Josef Somr, bylo mu 88 let

Pes nový domov vážně potřeboval

Rusty potřeboval lásku, úctu a respekt. Přesně to mu tento mladý pár poskytl. Pes překvapivě vychází dobře s dalším pejskem a dvěma kočkami, které s ním žijí v novém domově. Jde o velkého hlídače, který se chová k novým majitelům velmi ochranitelsky. Zároveň se naprosto zamiloval do manžela a tráví s ním obrovské množství času.

Usínají společně na pohovce, ale také s nimi spí v posteli. Když se Laura dostane večer do postele, nemá si téměř kam lehnout. Je to podle ní nespravedlivé, ale Rustyho by s manželem nevyměnili. Okamžitě se stal součástí rodiny a život bez tohoto čtyřnohého přítele si již nedokáží představit. Musí samozřejmě překonávat výzvy, ale i přesto ho velmi milují.

Zdroj: animalchannel.co