David Hampl
23 listopadu, 2022
, ,

Detoxikace organismu je velmi důležitá věc. Měli bychom ji provádět pravidelně, nejen na jaře. Pro správné fungování krevního oběhu, mozku, snížení rizika mrtvice a zabránění rozvoje demence byste měli dbát o své cévy. Naštěstí existují velmi účinné, jednoduché a zároveň lahodné nápoje, které můžete pít pro podporu zdravé svého mozku. Podívejme se na tři nejlepší recepty.

Recept z cibule, medu a brusinek

https://chapchap.su/

Na první nápoj budete potřebovat 1 hrnek mleté cibule, 1 hrnek medu a 1 hrnek brusinek. Cibuli rozemelte na kaši. Potom k ní přidejte med a brusinky. Vše důkladně promíchejte. Skladujte tuto směs v lednici. Odborníci doporučují konzumovat dvě čajové lžičky třikrát denně. Vždy si je dejte před hlavním jídlem. Pro nejlepší výsledky byste měli tuto léčbu dodržovat po dobu tří měsíců. Potom si dejte alespoň pár měsíců pauzu. Vyzkoušet ale můžete i další recepty.

Recept z lopuchu

Na tento recept budete potřebovat 10 gramů kořene lopuchu a 1 hrnek vody. Jednoduše kořeny lopuchu vložte do termosky a zalijte vroucí vodou. Nechte louhovat po dobu 10-12 hodin. Potom můžete konzumovat 50 ml tohoto odvaru každé ráno po jídle. Léčbu byste měli dodržovat po dobu 2-3 měsíců. Tento recept je ideální pro jedince, kteří tráví většinu času sezením a vedou sedavý způsob života. Jestli pracujete v kanceláři, měli byste ho vyzkoušet.

Recept z česneku a citronu

https://chapchap.su/

Na poslední nápoj potřebujete 3-4 lžíce mletého česneku, 1 hrnek olivového oleje a 1 celý citron. Česnek nasekejte velmi jemně nebo prolisujte. Přidejte do něj olivový olej a nechte přes nos louhovat v lednici. Druhý den přidejte 1 lžíci čerstvé citronové šťávy s 1 lžičkou česnekového oleje. Tento lék byste měli užívat třikrát denně. Nejlepší dobou je půl hodiny před hlavním jídlem. K tomu můžete pít pravidelně šťávu z granátového jablka a pravidelně pít jablečné nebo mrkvové smoothie.

Zdroj: chapchap.su

Sdílejte článek