Domů TIPY A TRIKY 9 běžných potravin, které není dobré nakupovat v Supermarketu! Toto by měl...

9 běžných potravin, které není dobré nakupovat v Supermarketu! Toto by měl vědět každý!

Trend zdravého životního stylu způsobuje, že si zapamatujeme seznam zakázaných potravin: čipsy, sodovky, čokoládové tyčinky a mnoho dalších surovin, které by bylo lepší zapomenout. Avšak i potraviny, které vypadají neškodně, mohou být skutečně špatné pro Vaše tělo, takže je důležité přehodnotit to, co si myslíte, že víte o zdravém jídle.

Zde je seznam potravin, od nichž je lepší se držet daleko, když jste v Supermarketu a nakupujete!

1. Krabí tyčinky

Jedná se o populární a levnou složku mnoha salátů, ale bohužel to nemá nic společného s kraby, s výjimkou jména. Krabí tyčinky se skládají z broušených filet bílých ryb, které jsou někdy nahrazeny lepkem, škrobem, nebo bílky. To, co se nikdy nenahradí, je obrovské množství cukru, chuti, barviv a zesilovačů chuti včetně MSG, které způsobují závislost.

Kromě zjevného poškození ve formě nadváhy z výživových doplňků existuje také skryté riziko otravy potravinami. Krabí tyčinky se prodávají nejen mražené, ale i chlazené. Existuje zde vážné riziko, že pravidla pro skladování tohoto produktu jsou často porušována.

2. Ryby v plastových obalech

Přestože jsou tyto ryby velmi chutné, mají velkou nevýhodu – opravdu krátkou trvanlivost.

Proto jediný způsob, jak skladovat ryby v plastových obalech, je držet je v oleji. Pokud se ryby uchovávají ve slaném nálevu, existuje šance, že k nim byl přidán hexamethylenetetramin. Tato chemikálie je v mnoha zemích zakázána.

3. Uzené jídlo

Kam dál?

Ušetřete stovky měsíčně a přesto si užívejte čistotu svého domova! Babiččin trik, který nikdy nezklame!

Trápí vás zarostlé nehty na nohou? Těchto 5 osvědčených triků váš problém vyřeší!

Nejsnáze se zbavíte bolesti bederní páteře, když budete dělat tyto 2 jednoduché věci!

Trápí vás bolest kolen? S těmito triky se jí snadno a rychle zbavíte!

Tak toto je neuvěřitelné! Kate Middleton dokáže vytvořit pokaždé nový outfit a to i při nošení stejného oblečení! Jak to jen dělá?

Další články