Božský krém na zdobení dortů či náplně do zákusku: Fantasticky drží konzistenci a příprava je velmi snadná – tohle je nejlepší recept!

Pokud vám už zase dochází nápady na pečení nebo výrobu něčeho sladkého, pak jste na správné adrese. Dnes vám představíme báječný krém, který budete moci využít při tvorbě dortů, zákusků nebo moučníků, které máte rádi. S tímto krémem báječně ozdobíte cokoliv tak, že to bude vypadat jako od mistra cukráře. Nemusíte se bát žádné náročné nebo dlouhé přípravy, protože je to velmi snadné a rychlé. Krém navíc skvěle drží, takže vám vytvoří dokonalou pevnou konzistenci vašeho dortu. Pojďte ho vyzkoušet.

Do dortů i fondán

Hledáte-li už nějakou dobu nějaký recept na lahodný a chuťově dokonalý krém, jenž byste mohli využít pro přípravu a zdobení narozeninového dortu, pak už hledat nemusíte. Právě jste ho totiž našli a můžete ho rovnou vyzkoušet. Můžete ho využít nejen pro přípravu dortů a zákusků, ale také do fondán nebo dalších laskomin. Jeho příprava je velmi jednoduchá a nezabere vám mnoho času.

Jen 3 ingredience

Obrovskou výhodou je také to, že k jeho přípravě toho moc nepotřebujete. Bohatě vám vystačí jen 3 základní ingredience, které máte navíc určitě doma. Jsou to: 125 g másla, 200 g moučkového cukru a mléko. Pokud je tam nenajdete, pak vás zachrání jakýkoliv obchod s potravinami. Dále už budete potřebovat jen klasické domácí vybavení do kuchyně, což by měl být základ každé pořádně kuchyně. Nyní se pojďme podívat, jak postupovat pro výrobu tohoto báječného krému.

Čtěte také: Výtečný makový a ořechový závin: tradiční chuť v každém soustu

Jako od profesionála

Vezměte si nějaký hrnec a smíchejte v něm změklé máslo s moučkovým cukrem, který si předem prosejete. Následně do toho přidejte mléko a všechno důkladně vyšlehejte pomocí mixéru. Vznikne vám absolutně úžasný krém, který může konkurovat profesionálním cukrářům. Ozdobte s ním dorty nebo oblíbené zákusky. Nečekejte už ani minutu a vyzkoušejte ho ještě dnes. Krém si totiž můžete vychutnat i jen tak, nasucho.