Chcete mít na hlavě lví hřívu? Vyzkoušejte tento zázračný recept se speciální...

Chcete mít na hlavě lví hřívu? Vyzkoušejte tento zázračný recept se speciální surovinou, kterou máte doma i vy

Už mnohokrát jsme vám přinesli tradiční, i méně tradiční recepty, ve kterých se nacházel zázračný zázvor. Je to nejen skvělé a voňavé koření, ale i medicína, která pomáhá nejen při chřipce. V chladném počasí si z něj děláme čaj, ale jen málokdo ví, že podporuje i růst a obnovu vlasů.vlasy1

Ženy v Indii již přes dvě tisíciletí používají vlasové masky, které v sobě mají jednu nejdůležitější složku, a tou je právě zázvor. Dnes s vámi budu sdílet toto orientální tajemství, díky kterému budou vaše vlasy jako vyměněné. Husté, zářivé a pevné. Věřím, že tento domácí recept bude pro vás užitečný, a že se o něj podělíte i se svými přítelkyněmi, které lze trápí vypadávání vlasů nebo jejich špatná kvalita.

Budete potřebovat:

3 až 4 centimetry čerstvého kořene zázvoru

1 polévková lžíce medu

1 polévková lžíce olivového oleje

postup:

Zázvor si nejdříve nastrouhat na kašičku na kuchyňském struhadle nebo v mixéru.vlasy2

V misce smíchejte zázvor, med a olivový olej.
vlasy3Masku následně aplikujte na čisté mokré vlasy a nechte působit 40 minut, ale můžete i déle. Tento postup byste měli opakovat alespoň jednou týdně a už za měsíc si všimnete viditelné výsledky. Vaše vlasy budou hebké, konečky budou zhojená a dokonce vám vlasy i povyrostou mnohem rychleji, než je běžné. vlasy4

Věřím, že každá z nás se občas potýká s problémy s vlasy. Jednou nás neposlouchají a jsou rozlítané, jindy jsou zase až příliš suché a nevíme si s nimi rady. Tato maska je opravdu jedinečná a já jsem změnu viděla už po prvním použití. Olivový olej ve spojení s medem a zázvorem je jedinečná kombinace, kterou od nynějška budu používat asi až do konce života.

Tisk
Loading...
Sdílejte

Kam dál?

Kompletní 3 denní detox, který nejen že vyčistí vaše tělo od cukru, ale ještě vámm pomůže ztratit tuk a posílit zdraví!

4 nejčastější příznaky rakoviny vaječníků, které by měla znát každá žena. Znáte je i vy?

Tato nemoc mi způsobila spoustu bolesti. Pak jsem ale našla způsob, jak vše napravit a nemoc zmizela opravdu v krátkém čase!

Podívejte se na TOP účesy, které budou hitem letošního roku 2018! To musíte mít!

Chcete zhubnout, ale nebaví vás cvičit? Tak zkuste tuto detoxikační vodu a váš tuk se začne pomalu rozpouštět!

Další články