Chcete si doplnit vzdělání? Zkuste studium MBA

Ke studiu MBA se můžete rozhodnout i v okamžiku, kdy už věkově dávno nepatříte mezi klasické studenty. Získat titul Master of Business Administration totiž můžete v jakémkoliv věku v rámci celoživotního vzdělávání. Co to obnáší a kam se ke studiu přihlásit? To se dozvíte v tomto článku.

Studium na vysoké škole v Praze

Studium nabízí Vysoká škola podnikání a práva se sídlem v Praze. V nabídce jsou bakalářské i navazující magisterské obory. Kromě klasických oborů jsou otevřeny i programy pro profesní vzdělání, což je konkrétně MBA a druhým oborem je právo v manažerské praxi zakončené získáním titulu LL.M. Pokud uvažujete o studiu, můžete se každý den zastavit a prohlédnout si prostory a zjistit si trochu více informací přímo na místě. Vysoká škola Praha je pro vás otevřena.

Výhody titulu MBA

Pokud se chcete ve své kariéře posouvat vzhůru, výrazně vám s tím může pomoci další studium. Možná se ptáte, co je MBA? Pro získání manažerských dovedností a znalostí je určen profesně orientovaný program zakončený titulem MBA. Studium MBA Praha probíhá v několika lekcích. Velká část výuky probíhá samostudiem, což má výhodu, že si sami rozvrhnete čas a studium skloubíte i s dalšími činnostmi a povinnostmi. Po úspěšném dokončení se stanete cennějšími na trhu práce a hlavně posunete své výkony na vyšší úroveň, což může otevřít dveře k zajímavým a velmi dobře hodnoceným profesím.

Studium zvládnete i s dalšími povinnostmi

Nemusíte se bát, že je studium časově náročné, protože je koncipováno klidně i pro rodiče s dětmi, případně pro pracující. S trochou píle a pracovitosti není získání titulu MBA nic složitého a doplníte výrazný prvek do svého životopisu. Navíc se jistě dozvíte plno nových informací, které vám mohou pomoci nejenom při hledání zaměstnání, ale i pro lepší rozjetí vlastních projektů či firem.