Cože? Mrkev místo slaniny! Ano, delikátní recept získal už přes 30 milionů zhlédnutí!

Jak se stala moje maminka symbolem virálu? O tom by mohla vyprávět Choyce, dcera Tabithy Brown, protože právě její máma zveřejnila na TikToku recept, který doslova uhranul svět. Video s přípravou mrkve à la slanina zhlédlo již přes 30 milionů sledujících. Není divu, každý chce žít zdravěji a možnost nahradit právě tučnou slaninu zní naprosto skvěle! Nevěříte?

Ve jménu veganství

Tabitha Brown není zcela neznámou osobností, je totiž úspěšnou filmovou a televizní herečkou, v posledních letech se stala vlivnou influencerkou a propagátorkou veganství. Její pořady o veganském životě jsou oblíbené, Tabitha má přes čtyři miliony sledujících na TikToku i na Instagramu. A jaký recept je nejoblíbenější? Rozhodně ten, který pojednává o rostlinných náhražkách slaniny, v tomto konkrétním případě hraje hlavní roli mrkev. Tabitha totiž představuje chutnou možnost, jak tučnou uzeninu ze svého jídelníčku vyřadit.

https://madlyodd.com/

Oblíbené rostlinné alternativy

Přemíra masa v jídelníčku vede ke zdravotním obtížím a kilům navíc, stát veganem je rozhodnutí být zdravější. Ale mnoho lidí se nechce vzdát své oblíbené slaniny? Tabitha sama ví, jak dobře propečená slanina k snídani chutná. Sama však bojovala s chronickými bolestmi a onemocněním, pro které se rozhodla stát se veganem. Na základě svých zkušeností nyní učí ostatní, jak používat rostlinné náhražky.

Mrkev à la slanina

Slanina z mrkve? Jasně, Tabitha ve svém videoreceptu představuje návod, jak tenké mrkvové plátky přetvořit na voňavou slaninu. Tedy na jídlo, které výtečně chutná a dokonale křupe. Vyzkoušet přípravu může každý, stačí si připravit marinádu z tekutého kouře, prolisovaného česneku, papriky a pepře. Po několika minutách se pak marinové proužky vloží do vzduchové fritézy. Výtečně chutnají v tortile s avokádem, rajčaty a jinou zeleninou spolu s majonézou. Ještě se divíte, proč má recept přes 30 milionů zhlédnutí?

Zdroj: madlyodd.com