Domácí šunková pomazánka potěší všechny hosty na večírku

Domácí pomazánky vždy chutnají skvěle a můžete je využít na snídaně, svačinky i občerstvení na večírcích. A jestli hledáte ideální pomazánku na Velikonoce, tento šunkový krém byste měli rozhodně vyzkoušet. Pohostíte s ním rodinu i přátele a zároveň efektivně spotřebujete šunku, která vám zůstala v lednici. Podívejte se, jak na to.

Co budete potřebovat?

Na výrobu samozřejmě nepotřebujete příliš mnoho ingrediencí, protože se jedná o jednoduchou domácí pomazánku. Připravte si 30 dkg nadrobno nakrájené uzené šunky, 4 nakrájená vařená vejce, 2 polévkové lžíce zakysané smetany, 2 polévkové lžíce křenu, 1 polévkovou lžíci margarínu, 1 lžičku hořčice a 1 nadrobno nakrájenou červenou cibuli menší velikosti.

https://unsplash.com/

Pracovní postup

Stejně jako samotné ingredience, také výroba této pomazánky je neuvěřitelně jednoduchá. Všechny ingredience smíchejte, vložte na 2 hodiny do lednice a potom ho můžete rozetřít na pečivo. Jestli chcete, můžete šunku rozmačkat se strouhankou. Díky tomu budete moci pomazánku mnohem lépe roztírat na pečivo.

Pomazánku můžete také okořenit podle svých preferencí. To zajistí, že se s tímto receptem nebudete nikdy nudit. Můžete ji vždy ochutit jiným kořením a vždy si užít trochu jinou chuť. Tato pomazánka je ideální na chlebíčky na oslavy nebo slavnostní události. Připravíte ji rychle, jednoduše a bude chutnat prakticky každému, kdo ji ochutná. Přejeme dobrou chuť!

https://unsplash.com/

Pokrmy, které budou skvělé na večírek

Pomazánky jsou vždy skvělou možností na každou oslavu. Oblíbené je guacamole, ale milovníky exotických chutí můžete mile překvapit pomazánkou z čočky a mrkve. Skvělou možností jsou také batátové hranolky s variancí dipů nebo rolády na všechny způsoby. Jestli chcete své hosty potěšit něčím náročnějším, připravte jim také svůj oblíbený domácí burger. Anebo naopak udělejte klasické jednohubky, které miluje na oslavách a večírcích každý.

Zdroj: ketkes.com