Hitem letošního léta jsou pestrobarevné šátky ve vlasech, které si můžete uvázat na milión způsobů. Zde je 12 postupů, jak je správně uvázat!

Léto, slunce, voda. Dokonalá kombinace na to, aby dívky a ženy vypadaly krásně a to i přesto, že pálí sluníčko. Pokrývka hlavy pro většinu žen není tím nejlákavěji řešením, ale teď je to lepší. V módě jsou trendové šátky, které můžete uvázat na sto způsobů.

TOP 12 způsobů, jak si uvázat šátek

Veselá se vzory, či elegantní jednobarevná. Jakýkoliv šátek doma najdete, vyzkoušejte některý z těchto způsobů vázání. Váš účes bude živější a mladistvější, kromě toho u některých můžete klidně odpoutat pozornost i od mastnějších vlasů. Tyto všestranné metody Vám ukáží, že být ženou může být neskutečná zábava. Pokud se naučíte šátek vázat, stane se Vaším neodmyslitelným letním doplňkem. Začněte se učit na některém z těchto brilantních metod.

Romantická divoženka

[hana-code-insert name=’google‘ /]Exotická jako Afričanka

Nezávislá jako dítě květin

Dekorativní turban

Klasický turban

Lesní víla

Okouzlující hipsterka

Hippies

Ozdobený drdol

Vintage

[hana-code-insert name=’Dole‘ /]Pařížský turban

Mašle

Perfektní triky, jak oživit outfit i během horkých letních dnů. Nosit ve vlasech šátek je tak nadčasové, jako ženy samotné. Sluší to každé dámě a bezpochyby oslní jako pravá Pařížanka. Trend šátků ve vlasech tu ale byl již dávno. Takové Francouzky ho však ze svého denního stylingu nikdy nevyloučili. A udělali dobře!