Hořčice s cukrem dělá zázraky! Díky této kúře budete mít husté vlasy,...

Hořčice s cukrem dělá zázraky! Díky této kúře budete mít husté vlasy, které budou mnohem rychleji růst

Ve východních kulturách již dlouho vědí, že hořčičné semínko je vynikající stimulant pro růst vlasů. Kromě toho, že absorbuje přebytečnou mastnotu, zlepšuje i krevní oběh a reguluje mazové žlázy, které se nacházejí na pokožce hlavy.

horcica1
takprosto.ccNicméně, každá složka musí být rozumně použita, aby nedocházelo k vysušení vlasové pokožky a aby nepřišli na řadu lupy a lámání vlasů. Pokud máte sklon k alergiím nebo pokud máte citlivou pokožku hlavy, je třeba s hořčicí opravdu postupovat opatrně. V tomto případě je lepší hořčičné semínko přidat do olivového nebo mandlového oleje, žloutku, zda do bílého jogurtu.

Recept na masku s hořčicí

Budete potřebovat:

  • 2 lžíce hořčičného semínka v prášku
  • 2 lžíce teplé vody
  • 1 žloutek
  • 2 lžíce olivového oleje
  • 1 lžička cukru

postup:

horcica2V misce si smícháme všechny ingredience a vznikne nám hladká kašička. Pokud nemáte rádi vůni žloutky, resp. vajíčka, můžete jej vynechat. Vajíčka ale nahraďte medem, cukr vynechejte.
Masku aplikujte tak, že si budete jednotlivé prameny vlasů rozdělovat a pomocí štětce na barvení vlasů kašičku rozetřete do kořínků vlasů. Zároveň se snažte vyhnout aplikaci na konečky a celou délku vlasů. Na závěr vlasy zabalte do potravinové fólie nebo do sáčku a pak do ručníku.

horcica3Masku na vlasech nechte minimálně 15 minut a maximálně hodinu. Poprvé však masku nechte jen 15 minut, abyste předešli případným komplikacím. Po čase si vlasy a pokožka hlavy zvyknou a masku můžete nechat i déle. Pokud byste cítili jakékoliv pálení, okamžitě masku opláchněte.

horcica4Masku byste měli používat jednou týdně a pokud máte příliš mastné vlasy, můžete ji aplikovat i dvakrát do týdne. Snížíte tak produkci kožního mazu. Celková kúra by měla trvat maximálně jeden měsíc.

horcica5
Už po měsíci uvidíte první účinky. Vlasy se budou pomaleji mastit a začnou rychleji růst. Dopřejte své pokožce hlavy i dobrou masáž, na kterou vám postačí pouze bříška prstů. Podělte se o tento recept i se svými přítelkyněmi a článek nezapomeňte sdílet.

Tisk
ZDROJhttp://www.babskeveci.sk/
Loading...
Sdílejte

Kam dál?

Už jste slyšeli o zázraku jménem Rybí olej? Garantujeme Vám, že díky němu bude hubnutí hladký a efektivní proces!

Když jsem viděla, co kamarádka vyrábí, nemohla jsem uvěřit svým očím! Je to skvělý tip na dárek!

Podívejte se na TOP účesy, které budou hitem letošního roku 2018! To musíte mít!

Jela jsem ke kamarádce na návštěvu do New Yorku a nemohla uvěřit svým očím. Takovýto dům jsem ještě neviděla!

Máte suché a poškozené vlasy? Pak vyzkoušejte tuto vitamínovou bombu!

Další články