Jak si udělat nejrychlejší snídani?

Teplé sendviče se hodí nejen na snídani, ale také jako svačina pro celou rodinu. Navíc si do nich můžete dát suroviny, které milujete a každý si tak přijde na své. Nebudete potřebovat žádné triky, abyste měli během několika minut snídani na stole. Už nikdo nebude ráno zachumlaný do peřiny, pokud ucítí vůni sendvičů.

Sendviče ocení děti i dospělí

Tyto sendviče jsou nejen rychle hotové, ale také si na nich pochutnáte. A co budete potřebovat? Můžete si vybrat hned z několika receptů podle toho, co máte rádi. A vymyslet si můžete také vlastní varianty podle své chuti.

https://deliciousrecipesone.com/

Na horké sendviče s klobásou si připravte:

Čtěte také: Nadýchané pečivo z krupice jako zdravá snídaně pro rodinu

  • 200 g vařené klobásy nebo šunky
  • 200 g tvrdého sýra
  • 1 lžičku zakysané smetany
  • 2 vejce
  • 8-10 plátků chleba
  • sůl, pepř podle chuti

A poté postupuje podle návodu. Klobásu nebo šunku nakrájejte na kostičky a sýr nastrouhejte na hrubém struhadle. Smíchejte obojí dohromady a přidejte vejce i zakysanou smetanu. Podle chuti pak můžete osolit a opepřit. Hmotu pak namažte na plátky toastového chleba a dejte smažit na rostlinný olej. Nejdříve náplní dolů a následně obraťte. A máte hotovo!

Variant je opravdu velké množství

Jestli si chcete pokaždé vychutnat jiné sendviče, můžete je ozvláštnit jinými surovinami, ale můžete vyzkoušet také jinou přípravu. Místo smažení zvolte například pečení v troubě – je to sice delší proces, ale rozhodně zdravější. Ti, kteří mají rádi zeleninu, si mohou do sendviče přidat například okurku, rajče nebo kousek salátu.

K sendvičům si navíc nemusíte dělat žádnou přílohu. Opečený chléb, ve kterém najdete tu nejlepší šunku nebo sýr, je tou nejlepší svačinkou, jakou můžete dětem dát. Pochutnají si a navíc vás budou vychvalovat v případě, že mají skutečně velký hlad a nechce se jim čekat desítky minut na oběd. Navíc takovými sendviči zabodujete i na dětské oslavě.

Zdroj: deliciousrecipesone.com