Jednoduchý a rychlý cheesecake jen ze 3 surovin: Všechny smícháte v misce, pečete ve formě a podáváte posypané práškovým cukrem, nebo s ovocem!

Potřebujete rychle upéct dezert pro hosty, nebo na návštěvu, či jen sladké a chutné potěšení pro rodinu? Tento cheesecake je pro Vás ideálním řešením. Příprava je velmi jednoduchá a výsledek vynikající.

Co budete potřebovat?

  • 250 g krémového sýra (ricotaa, philadelphia)
  • 1 plechovku kondenzovaného mléka
  • 5 velkých vajec, rozdělené bílky od žloutků
  • moučkový cukr

[hana-code-insert name=’google‘ /]Jak na to?

Troubu si předehřejeme na 170°C.

Připravíme si větší misku, ve které nejprve rozmixujeme sýr do hladka (cca 1 min.), pak k němu přidáme slazené kondenzované mléko a mícháme cca 1 min., na konec přidáme žloutky a mícháme dokud se nám směs úplně nespojí (cca 2 min.).

Čtěte také: Neuvěřitelná proměna herečky Rusevové! Zhubla úctyhodných 20 kilo! Cítí se, jako by omládla o 20 let!

V další misce si vyšleháme bílky (5-6 min.), na tuhý sníh. Následně ho pomalu a důkladně smícháme s již připravenou směsí.

Připravíme si plech s vyššími okraji, alobal a formu na pečení. Spodek formy obalíme alobalem a nalijeme do ní připravenou směs. Do plechu nalijeme vodu a následně do něj vložíme formu. Dáme péct na 50 minut.

Cheesecake necháme po vyjmutí z trouby vychladnout cca 1 hodinu. Potom ho posypeme práškovým cukrem podle chuti a můžeme podávat.

Dobrou chuť!