Netradiční palačinky s pudinkovým práškem, které vám budou chutnat

Palačinky jsou velmi oblíbenou snídaní, svačinou nebo sladkou večeří. Každý má svůj oblíbený nebo rodinný recept na tento úžasný pokrm. Dnes vám ukážeme trochu netradiční palačinky, na které vůbec nepotřebujete mouku. Jsou velmi jednoduché a velmi snadno vás zasytí. Jako snídaně vám velmi dobře poslouží. Připravte si tyto jedinečné palačinky i vy. Neuvěříte, jak je to jednoduché a jak jsou chutné.

Co budete potřebovat?

Velmi dobrou zprávou je, že na výrobu těchto palačinek potřebujete jen několik ingrediencí. Některé možná nemáte neustále doma, ale jakmile budete mít doma trochu tvarohu, můžete si připravit tuto chutnou snídani. Připravte si 2 celá vejce, 2 lžíce tvarohu, 3 lžíce pudinkového prášku s vanilkovou příchutí a 130 ml mléka. K tomu si připravte náplň, kterou dochutíte své palačinky. V tomto případě máte obrovské množství variant. Stačí si jen vybrat.

https://ketkes.com/

Pracovní postup

Příprava je neuvěřitelně jednoduchá a zabere vám jen pár minut času. Právě proto je tento recept dokonalý na snídani. Vezměte si hlubokou mísu. Smíchejte všechny ingredience dohromady a míchejte, dokud nebude těsto nádherně hladké a bez hrudek. Potom vymažte lívanečník nebo pánev malým množstvím oleje nebo másla. Smažte palačinky, dokud nebudou hotové z jedné strany. Potom každou otočte a smažte z druhé strany, dokud nebude i druhá strana dozlatova.

Čtěte také: Nutello-banánový prstenec s dvojitou náplní. Tento dezert vás ohromí a každý bude chtít recept!

Co můžete podávat k palačinkám?

Po usmažení palačinek můžete přidat rozinky ochucené vanilkovým cukrem, moučkovým cukrem, nastrouhanou citronovou kůrou nebo potřít marmeládou. Až palačinky zatočíte, můžete vršek posypat moučkovým cukrem. Z tohoto množství ingrediencí vám vznikne asi šest palačinek. Podle potřeby můžete množství násobit, abyste měli dostatečné množství pro celou rodinu. Vyzkoušejte tento úžasný recept a rozhodně nebudete litovat. Palačinky budou nadýchané a velmi dobré.

Zdroj: ketkes.com