David Hampl
4 dubna, 2019

Osmisměrky jsou velmi populární možností, jak se dá zajímavě trávit volný čas. Je třeba říci, že název je spojený s tím, že je možné využít hned 8 směrů, ve kterých je možné hledat jednotlivá slova. Osmisměrka, kterou vám přinášíme, je v něčem jiná. V čem konkrétně? Je založena na možnosti ukázat vám, jací doopravdy jste. Jsou v ní schovány názvy květin, které musíte najít. Tu, kterou najdete jako první, si zapamatujte. To proto, že právě ona vám hodně řekne o tom, jací doopravdy jste. I když něčemu podobnému nemusíte věřit, doporučujeme vám to vyzkoušet. Rozhodně budete překvapeni.

Sedmikráska

Našli jste v osmisměrce právě tuto květinu? Pokud ano, lze vás charakterizovat jako člověka, u kterého převažuje především optimismus. Pesimismus je něco, co ve vaší duši nemá místo. Snažíte se být neustále pozitivní a díky tomu dobře působíte i na své okolí. Lidé vás proto mají rádi, jelikož se ve vaší přítomnosti cítí dobře naladěni a uvolněni. Negativem vaší osobnosti je to, že si chcete život spíše užívat a nemáte příliš velké ambice, což se podepisuje na špatné kariéře.

Orchidea

Velmi krásná květina, kterou pokud jste našli, můžete se považovat za osobu, která se dokáže rozdat. Můžete se považovat za osobu, která se umí pro okolí doslova rozkrájet a obětovat. Ale jenom v případě, kdy jsou na vás lidé ve vašem okolí upřímní. Právě to je ta vlastnost, kterou tolik hledáte a na kterou nedáte dopustit. Vaším drobným problémem může být to, že jste upřímní. A to poměrně dost, což může vést k tomu, že lidem říkáte i tu pravdu, kterou slyšet nechtějí.

Růže

Velmi známá a populární květina, která se často i daruje druhým. Pokud je to právě růže, kterou jste našli v osmisměrce, tak se můžete považovat za člověka, který je velkým perfekcionistou. Chcete mít vše naprosto dokonalé a jedinečné. Na jednu stranu je to klad, jelikož vám vše vychází na jedničku. Na druhou stranu je to i mínus, jelikož s tím často obtěžujete své okolí. Umíte si jít přesně za svým cílem, což se pozitivně podepisuje i na vaší úspěšné kariéře, kterou budujete v oborech, které vás baví.

Jasmín

Krásná bílá květina. Kdo ji našel v tajence, ten ne charakterizován jako člověk, který je ambiciózní. To znamená, že si kladete vysoké cíle a za nimi neváháte jít. Vždy si promyslíte všechny kroky, které vám k cíli povedou. K tomu se váže také vaše celková uspořádanost života a to, že musí být spojený s každodenním plánováním. Okolí to může vadit, ale na druhou stranu vaše přítomnost znamená, že vše vyjde do posledního detailu. Co nemáte rádi, to jsou konflikty. Milujete upřímnost.

Slunečnice

Krásná květina, která má vlastnost otáčet se za sluncem. Kdo ji v osmisměrce našel, ten o sobě může tvrdit, že je zajímavým člověkem s mnoha kamarády a pozitivní energií. Jste osobou, která si chce život užívat a ne ho nijak výrazně řešit. Nic zbytečně neorganizujete a věci necháváte volně plynou. To může sice přinášet různé problémy, ale naopak i velkou pohodu. Není vyloučeno, že vás baví i různé druhy uměleckých činností.

Karafiát

Tato květina je často terčem posměchu, ale pravdou je, že je velmi krásná a zajímavá. S tím souvisí i vaše vlastnost, která se obvykle týká celkové vaší otevřenosti, stejně jako například i vaší kreativity. Díky tomu se vám daří jak v práci, tak i v různých uměleckých činnostech. Jste člověk, který chrlí jeden nápad za druhým. Ne každý je ale hoden realizace. Co jako člověk nemáte rádi, to je samota. Hledáte místa, kde máte vedle sebe své kamarády, známé, ale samozřejmě také rodinu.

Sdílejte článek